Wycieraczki samochodowe, jakich używacie?

W tym miejscu znajdziesz porady naszych użytkowników związane z naprawą auta, doborem części oraz 'mykami' jak obejść pewne rzeczy.

Wycieraczki samochodowe, jakich używacie?

Postautor: IlonaM25 » 02 sty 2019, 15:57

Witam,
Jakie pióra używacie w swoim aucie? Nie chcę przepłacać za oryginały, ale szukam dobrej jakości zamienników na lata. Czy macie może dla mnie jakieś propozycje na które rzeczywiście warto postawić?
IlonaM25
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wycieraczki samochodowe, jakich używacie?

Postautor: Dominika445 » 04 sty 2019, 13:06

Jeżeli rzeczywiście nowe auto to lepiej kupić oryginalne, aczkolwiek jeżeli w stwierdzeniu nowe jest "używane" odkupione od kogoś to tutaj już poszedłbym w kierunku uniwersalnych, bo nie ma co za nie przepłacać jeżeli jakość praktycznie się nie różni.
Dominika445
Początkujący
Początkujący

Postautor: JolaKliw » 10 sty 2019, 14:14

Ja używam teraz wycieraczek Visee Aquatec i jeżeli chodzi o jakość wykonania i pracy to zdecydowanie mogę Ci ich polecić. Na ich stronie masz odpowiednie narzędzie, dzięki któremu można je odpowiednio dopasować do danego modelu samochodu automatycznie. A do tego również możesz pobrać sobie rabat na pierwsze zakupy w sklepie stacjonarnym :)
JolaKliw
Początkujący
Początkujący

Postautor: Weronikaa34 » 17 sty 2019, 21:01

Moja poprzedniczka ma zdecydowanie rację! Wycieraczki produkcji Visee to rozwiązanie które w końcu przynosi oczekiwane efekty co do jakości pracy i trwałości. W każdym aspekcie dają sobie radę, do tego równomiernie zużywają się po całej długości, a specjalna mieszanka kauczuku pozwala zachować najwyższą trwałość na promieniowanie UV i też cicho pracować przy nawrotach co w końcu nie jest tak uciążliwe.
Weronikaa34
Początkujący
Początkujący

Wróć do Porady