Makijaż na imprezę

Kosmetyki, trendy makijażowe, pielęgnacja ciała, demakijaż i wszystko to co sprawia, że nawet po 3 zarwanych nocach jesteśmy tak piękne!

Re: Makijaż na imprezę

Postautor: Brrrum » 23 wrz 2018, 15:53

Makijaz na impreze musi być perfekcyjny. Ja nie wyobrażam sobie wyjścia bez odpowiedniego przygotowania twarzy. Ostatnio w końcu nauczyłam się malować równą kreskę na powiekach więc teraz moja kosmetyczka powiększyła się o dwa eyelinery. Bardzo dobrej jakości kredki znazłam w internetowej drogerii House of Beatuy. Mają meeega wybór kosmetyków w świetnych cenach. Z takimi produktami można zrobić świetny i trwały makijaż.
Brrrum
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tankusia » 09 paź 2018, 13:24

Co do wykonania perfekcyjnego makijażu na impreze to warto iść z tym do salonu kosmetycznego, na przykład w tym tutaj http://www.malachitdayspa.com.pl Wiele klientek otrzymuje to po co tutaj przychodzi bez zażaleń i skarg :) Ten salon kosmetyczny z Bielska Białej ma bardzo duzo pozytywnych opinii i w moim mniemaniu powinno sie tutaj udać na makijaż :)
tankusia
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 25 paź 2018, 17:54

Na pewno przyda się też jakiś fajny błyszczyk lub szminka, prawda? A na stronie malahit.pl znajdziecie masę kosmetyk, a teraz jeszcze promocji nawet do 50%. Zobaczcie na pomadkę matową w płynie Como Milano nr 11 https://malahit.pl/?s=como+milano+pomad ... pe=product , które niesamowicie nawilża usta i sprawia, że wyglądają one ponętniej. Otrzymacie ją już za 6,95 zł. To się opłaci.
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: tankusia » 20 lis 2018, 11:27

..................................................................
tankusia
Początkujący
Początkujący

Postautor: Fantastyczna12 » 20 lis 2018, 11:28

Jeżeli chcesz zrobić sobie makijażc który utrzyma sie cała imprezę to musisz używać dobrych kosmetyków a nie podróbek. Jak szukasz czegoś dobrego w dobrej ofercie cenowej to polecam Ci http://goldenrose.pl/produkty/cera/make ... -rose.html Jest to bardzo dobra baza z znanego w naszym kraju sklepu kosmetycznego.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: bolko » 30 lis 2018, 11:44

ja testowałam ostatnio serum do rzęs Lash Parade i jestem bardzo zadowolona :) koniec z wizytami u kosmetyczek
bolko
Początkujący
Początkujący

Postautor: Pola14 » 08 gru 2018, 20:27

Ja się inspiruje youtubem, sa kanały na których dziewczyny cuda robią a ja potem probuję to odtworzyć
Pola14
Początkujący
Początkujący

Postautor: Runa » 10 gru 2018, 18:00

Dobrze byłoby pomyśleć o pielęgnacji twarzy, zanim zrobi się makijaż. Aby pięknie się prezentował, skóra musi być odpowiednio przygotowana. Na przykład położyć biocelulozową maseczkę odżywczo-nawilżającą Polska, a następnie naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy Calluna Medica. Za tą marką przepada także Natalia Siwiec :) Teraz jest wyjątkowa okazja na zakupy, bo kosmetyki są dużo tańsze niż zwykle.
Runa
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Uroda