Dobry psycholog

Kuchnia - przepisy, zdjęcia
Ogród - rośliny, pomysły aranżacji
Dom - wystrój, zwierzaki
I wszystko inne

Dobry psycholog

Postautor: Deneris » 04 gru 2018, 14:43

Dobry psycholog jest na wagę złota. Znalezienie kogoś z odpowiednim podejściem moze okazać się nie lada wyzwaniem. Dobrze jest wcześniej zapoznać sie z tematem i sprawdzić różne oferty. Wiem, ze Pani Magdalena Senderowska http://psycholog-ms.pl/ , ma dobre podejście do pacjentów. Wiele osób jest zadowolonych z jej pomocy.
Deneris
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dobry psycholog

Postautor: storczyk » 09 gru 2018, 15:11

U mnie w domu też prawdopodobnie potrzebna będzie pomoc psychologa. Obawiam się, że syn cierpi na autyzm łódź. Coraz bardziej zamyka się w sobie, a ja nie mam pojęcia, jak mu pomóc. Miałyście taki przypadek w swoim najbliższym otoczeniu?
storczyk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Dalia » 14 gru 2018, 14:43

No w przypadku autyzmu na pewno warto jest zapewnić dziecku naprawdę fachową opiekę, dlatego zachęcam Was do wybrania odpowiedniego przedszkola. Autyzm przedszkole Kraków może zagwarantować dzieciakom naprawdę profesjonalne i oparte na doświadczeniu wsparcie. Dzieci mają w takich miejscach szansę na rozwijane się w sposób całkowicie prawidłowy.

:>
Mistrzyni kierownicy! ;)
Awatar użytkownika
Dalia
Początkujący
Początkujący

Postautor: Magda4 » 17 gru 2018, 19:07

W prywatnej klinice Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ mają bardzo doświadczonych psychologów - radzili sobie już z wieloma problemami i mają dobre podejście do pacjenta.Nie ma co sie obawiac takiej wizyty - wkoncu chodzi tu o nasze zdrowie i rodzinę
Magda4
Początkujący
Początkujący

Wróć do Dom i ogród