Usuwanie znamion Warszawa

O wszystkim i o niczym

Usuwanie znamion Warszawa

Postautor: ulajka » 10 sie 2018, 13:07

Czy ktoś z was zdecydował się na zabieg jakim jest usuwanie znamion - Warszawa? Czy możecie podzielić się wrażeniami? Czytałam że zabieg wykonują pod znieczuleniem miejscowym przez co jest bezbolesny. Ale co się dzieje potem z nićmi? One się wchłaniają, czy trzeba się udać na ściąganie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
ulajka
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Usuwanie znamion Warszawa

Postautor: Kicia105 » 03 wrz 2018, 10:05

Ja to właśnie szukam jakiejś sprawdzonej tego rodzaju kliniki, tyle, że w Krakowie.
Kicia105
Początkujący
Początkujący

Postautor: kora15 » 03 wrz 2018, 12:28

To koniecznie zobacz na chirurgię dermatologiczną w tym krakowskim gabinecie. Podobno mają nowoczesny sprzęt, a lekarze są profesjonalni i godni zaufania.
kora15
Początkujący
Początkujący

Postautor: dympie5 » 11 wrz 2018, 11:44

Wydaje mi się, że warto ten temat zostawić specjaliście z tego obszaru. Powinno to rozwiązać wiele różnych trudności...
Typowy człowiek jest zlepkiem rutyny, idei i tradycji – Bruce Lee
dympie5
Początkujący
Początkujący

Postautor: motorówka » 21 wrz 2018, 16:23

A myślałaś o tym żeby iść do jakiegoś dermatologa na konsultacje? Na mokotowie jest Klinika Miracki - https://klinikamiracki.pl/zabieg/lasero ... rnych-co2/ zapisz się na konsultacje, tam są takie zabiegi usuwające zmiany skórne, wydaje się to najsensowniejszym wyjściem
motorówka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 26 wrz 2018, 11:07

A może warto byłoby zgłosić się do Jadore Instytutu? Może oni zaradziliby twojemu problemowi? Ja też planuje się właśnie wybrać do nich na laserowe usuwanie blizn http://jadoreinstytut.com/pixel-blizny- ... marszczki/ dzięki niemu będę mogła się pozbyć wszelkich niedoskonałości związanych ze skórą. Myślę, że warto się z nimi skontaktować, tym bardziej że są profesjonalni.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Wróć do Off Topic