cera mieszana- odpowiedni krem

O wszystkim i o niczym

cera mieszana- odpowiedni krem

Postautor: domi78 » 10 lip 2018, 06:43

Mam cerę mieszaną bardziej w kierunku suchej. Do tego jest naczynkowa, trądzikowa i wrażliwa. Jej kondycja pozostawia wiele do życzenia głównie przez moje hashimoto. Jesteście w stanie polecić mi jakiś dobry krem do codziennej pielęgnacji? :) Może ktoś z was korzysta z kremów marki Calluna Medica ? Koleżanka mi je poleciła ostatnio, będę bardzo wdzięczna za odpowiedź:)
domi78
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: cera mieszana- odpowiedni krem

Postautor: siedlecki » 10 lip 2018, 12:17

Nigdy nie korzystałem dlatego nic nie doradzę. Nawet nigdy o tym nie słyszałem.
Najgorszy jest fakt, że kiedy spędza się cały dzień naprawdę blisko z kimś, nie da się uciec od jego nastrojów. Ani swoich własnych.
Awatar użytkownika
siedlecki
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 15 sie 2018, 22:44

Ja zaś mam cerę tłustą i trądzikową. Dlatego zajęło mi sporo czasu, aż znalazłam coś naprawdę odpowiedniego dla siebie. Po przeglądnięciu różnych ofert postanowiłam, że zakupię https://www.wapteka.pl/produkt/szukaj?s ... krem+do+skóry+tłustej+i+trądzikowej+50+ml . Ponoć normalizuje gospodarkę wodno-lipidową, a także efektywnie reguluje wydzielanie sebum.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Postautor: Devil93 » 15 wrz 2018, 10:08

Cera mieszana jest niezwykle wymagająca, sama coś na ten temat wiem. Z jednej strony trzeba uważać na miejsca szczególnie przetłuszczające się, z drugiej zaś na zbyt suche, by mogły być nawilżane kremami do cery tłustej. Wielorako kupowałam przeróżne kremy, które mi nie służyły, ale w końcu coś udało mi się znaleźć, co poprawiło kondycję mojej cery. Kupiłam go w jednej z aptek internetowych, chyba w tej https://www.apteka-melissa.pl . Kiedy będę w domu wrzucę Wam nazwę, jeśli nie zapomnę. Może też już go używacie, albo wypróbujecie.
Devil93
Początkujący
Początkujący

Wróć do Off Topic