MotoKobieta.pl • Wyświetl temat - Gdzie najlepiej ubezpieczyć samochód?

Gdzie najlepiej ubezpieczyć samochód?

Ubezpieczenie. Jakie wybrać? Gdzie? Na co uważać?

Moderator: Enid

Re: Gdzie najlepiej ubezpieczyć samochód?

Postautor: NatalQaSjZ » 18 gru 2013, 20:28

Ja tak samo jak Enid ;) jakbym miała sama samochód ubezpieczać ojoj dało by mi to nieźle po kieszeni.
Ja odradzam akurat ten rankomat.. Ubezpieczenie wyliczałam tam w lipcu i jakiś tydzień temu dopiero do mnie babka zadzwoniła :P zresztą i tak jeśli chcemy na miejscu zobaczyć składkę ubezpieczenia to jest tylko parę firm a na wyliczenie z innych (zazwyczaj tych najtańszych) niestety musimy właśnie poczekać aż jakiś konsultant do nas zadzwoni.. Jak widać opóźnienia mają nieziemskie :D
Awatar użytkownika
NatalQaSjZ
Klubowicz
Klubowicz

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Danka21 » 11 sty 2017, 19:46

Kalkulatorów jest dużo w internecie. Jednak ubezpieczenie samochodu przeważnie jest drogie, o czym się przekonałam. Z tego też względu warto kombinować i na przykład, jeśli ktoś nie ma ukończonych 26 lat, to można auto ubezpieczyć na rodziców lub kogoś innego w rodzinie. Wyjdzie dużo taniej. A gdzie ubezpieczyć auto? Myślę, że nie ma to większej różnicy, chodzi o cenę. Im taniej, tym lepiej.
Danka21
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Piotrq » 06 lut 2017, 13:03

Ja nie miałem problemu z znalezieniem tego typu ubezpieczenia. Szukam zawsze w porównywarkach ubezpieczeń, gdzie znajduję najbardziej adekwatną ofertę, zbliżoną do moich potrzeb. Jak ktoś nie zna się na ubezpieczeniach, to polecam właśnie porównywarki online. Przykładowo porównywarka https://www.polisaturystyczna.pl/ pozwala na znalezienie polis, po wykonaniu kilku prostych kroków. Schemat działania porównywarek jest podobny w działaniu. Z reguły trzeba wypełnić krótki formularz i udzielić kilka odpowiedzi na pytania. Wszystko odbywa się przez internet.
Piotrq
Początkujący
Początkujący

Postautor: Dalia » 28 lut 2017, 10:59

Ja mam w Link4 i w tym roku zapłaciłam 300 złotych więcej niż rok temu. Straszne te podwyżki, ale mogło być gorzej...
Mistrzyni kierownicy! ;)
Awatar użytkownika
Dalia
Początkujący
Początkujący

Postautor: Deneris » 20 paź 2017, 01:09

Też jestem zdania że najlepsze rozwiązanie to porównywarka czy też ten kalkulator. W ten sposób najszybciej znajdziesz najlepszą dla siebie ofertę. Nie oszukujmy sie każdy patrzy na kase więc dobrze jest wziąć pod uwagę kilka opcji. Na http://najtaniejuagenta.pl jest fajna porównywarka. Moja koleżanka ostatnio sobie zmieniała OC I własnie tak znalazła swoje obecne ubezpieczenie.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Didi81 » 17 sty 2018, 14:20

W Sieci jest cała masa przeróżnego rodzaju rankingów ubezpieczeń OC. Dość interesujące ubezpieczenie samochodu w ubezpieczeniaonline.pl jest choćby tu.
Miłość, zazdrość, nienawiść, wybór... czym są, jeśli nie pułapkami życia?
Awatar użytkownika
Didi81
Początkujący
Początkujący

Postautor: jan443 » 25 maja 2018, 10:41

Najlepsze ubezpieczenie według mnie jest w Avivie. Żadnego innego ubezpieczenia bym nigdy nie kupował.

Początkujący

Postautor: River13 » 30 maja 2018, 17:41

Szczerze mówiąc, to kompletnie nie mam w tym obszarze wiedzy...
River13
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Ubezpieczenia