Pozyczka online

O wszystkim i o niczym

Pozyczka online

Postautor: aleks454 » 11 cze 2018, 20:25

Niedługo mam urodziny mojej chrzesnicy, jednak nie mam pieniedzy, aby kupic jej jakikolwiek prezent i jest to dla mnie spory problem, rzadko otrzymuje odemnie prezent. Szukam wiec pozyczki. Brat polecil mi strone AasaPolska.pl , z ktorej sam korzystal i jest zadowolony z pozyczki . Co sadzicie o ich ofercie ?
aleks454
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pozyczka online

Postautor: Gojka » 24 lip 2018, 13:30

Na Twoim miejscu spróbowałabym tutaj https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-bez-bik-i-krd Wygoda i komfort. Kompletnie bez nerwów, że sie nie dostanie, bo o ile mi wiadomo, to nawet BIK i KRD nie sprawdzają. A pozyczka bardzo dobrze dopasowana pod klienta. Poczytaj koniecznie.
Gojka
Początkujący
Początkujący

Postautor: tanier4 » 27 lip 2018, 18:16

Według mnie na pewno znajdą się informacje w tym obszarze w Internecie. Nie powinno być z tym problemów.
My, ludzie pracujący w tym fachu, mawiamy, że najniebezpieczniejszym zwierzęciem w zoo jest człowiek.
tanier4
Początkujący
Początkujący

Postautor: karolajna » 27 lip 2018, 21:48

Jest sporo ofert pożyczek pozabankowych na rynku. Trzeba się tylko dobrze przyjrzeć każdej z nich i wybrać tę, która będzie najbardziej korzystna. Kumpela chwaliła sobie portal https://kokos.pl/. Już niestety nie pamiętam, ile pożyczał pieniędzy, ale wiem, że ze spłatą nie miała żadnych problemów.
karolajna
Początkujący
Początkujący

Postautor: pawel443 » 16 paź 2018, 13:51

Teraz bardzo dużo osób bierze pożyczkę przez internet nie wiadomo na co.To jest głupie.
pawel443
Początkujący
Początkujący

Wróć do Off Topic