Dobry fotograf ślubny

Wszystko to co zostało pominięte w powyższych działach, a jest równie istotne przy detailingu auta.

Dobry fotograf ślubny

Postautor: witekulka128 » 24 maja 2018, 07:48

Porządny fotografik to podstawa. Jeżeli wyszukujesz tego gatunku specjalisty to promuję pewnego fotografa z Wielkopolski. SuperFoto.eu to gabinet, który jest podziwiany przez nabywców. Pamiętaj, że zdjęcia ślubne to unikalna pozostałość na resztę życia. Najlepszy w Poznaniu mistrz.
witekulka128
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dobry fotograf ślubny

Postautor: kabix179 » 29 sie 2018, 08:33

Super Foto, to studio, które urzeczywistni Twoje wyobrażenia o urokliwych fotografiach ślubnych i nie tylko. Zaufaj mojemu wieloletniemu, hobby i wysokiej jakości wyposażeniu, dzięki którym zdjęcia z Twojego ślubu lub z innej okazji, którą chciałbyś zapamiętać, będą naprawdę dobre i oryginalne.
kabix179
Początkujący
Początkujący

Postautor: nany » 29 sie 2018, 10:35

Jakiegoś z okolic Krakowa Krakowa macie do polecenia?
nany
Początkujący
Początkujący

Postautor: qianaa6 » 01 wrz 2018, 16:23

Niektórzy mają swoje strony z portfolio, można więc łatwo sprawdzić, czy warto skontaktować się z danym fotografem. Fotografią ślubną zajmuje się zdecydowana większość fotografów, spore doświadczenie ma Tomasz Doszak, wystarczy zerknąć na jego portfolio na http://www.doszak.pl/portfolio/
qianaa6
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 05 wrz 2018, 10:46

Sądzę, że całkiem dobrą opcją będzie na przykład fotografia ślubna gdynia sprawdź. Przeglądałam ich stronę internetową i spodobał mi się opis, a także kilka zdjęć, które zamieścili. Polecam skontaktować się z nimi i dopytać o wszystkie szczegóły współpracy. Na pewno chętnie podpowiedzą.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: nany » 24 wrz 2018, 09:48

A zastanawiacie się nad kamerzystą? Czy tylko fotografa chcecie mieć?
nany
Początkujący
Początkujący

Postautor: witekulka128 » 27 wrz 2018, 20:09

Rzetelny fotograf to najważniejsze. Skoro szukasz tego rodzaju specjalisty to polecam jednego fotografa z Poznania. SuperFoto.eu to salon, który jest poważany przez nabywców. Myśl, że zdjęcie to niepowtarzalna pozostałość na pozostałe dni. Najodpowiedniejszy w branży mistrz.
witekulka128
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 28 wrz 2018, 16:16

Z reguły fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia robione podczas ślubu i wesela - to także dodatkowe sesje zdjęciowe, które są świetną pamiątką dla Młodej Pary. Poczytajcie trochę o sesjach buduarowych: http://www.moj-slub.com/jak-przygotowac ... ksperckie/ . Moim zdaniem warto o tym pomyśleć bo efekty mogą naprawdę przerosnąć Wasze oczekiwania.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: motoewka » 29 wrz 2018, 15:20

Na pewno uda wam się znaleźć takiego fotografa, który sprosta waszym oczekiwaniom. A ze zdjęć, które otrzymacie mozecie stworzyć super pamiątkę w postaci fotoalbumu. Chociaż po przeczytaniu tego artykułu http://www.3pytania.pl/fotoksiazka-a-fo ... co-wybrac/, nie wiem czy nie lepiej sprawdziłaby się fotoksiążka. Wam co bardziej przypadło do gustu?
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Brrrum » 02 paź 2018, 14:29

Nie ma co ukrywać, że ślub to wyjątkowa okazja dlatego fotograf musi być dobry i sprawdzony. Ja zdecydowałam się na współpracę z panią Justyna ze studia Sorkowska Fotografia. Ma ona świetne oko oraz doskonałe pomysły na ciekawe zdjęcia. Wybraliśmy także sesję w plenerze, która wyszła wyjątkowo udanie.
Brrrum
Początkujący
Początkujący

Wróć do Pozostałe