Hala produkcyjna.

Czegoś nie wiesz, bądź nie jesteś pewien/-na? Zapytaj tutaj w miarę naszych możliwości postaramy się pomóc Ci jak najlepiej.

Hala produkcyjna.

Postautor: Kinia89 » 23 maja 2018, 17:15

WItam wszystkich
postanowiliśmy z mężem, że wszystkie nasze oszczędności zainwestujemy swój biznes- halę produkcyjną. Myślę, że jest to dobry pomysł. Wstępnie rozglądnęłam się za firm, która zajmuje się projektowaniem takich hal, a nawet budowaniem i trafiliśmy na nich http://depenbrock.pl/oferta . Co sądzicie o ich ofercie? Czy są oni faktycznie profesjonalni tak ja się dowiedziałam?
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Hala produkcyjna.

Postautor: gorka89y » 24 maja 2018, 09:07

Kiedy wyszukujesz dobrych badań specjalistycznych to posiadam dla Ciebie ofertę. Skorzystaj z usług firmy NDT. To sekcja profesjonalistów zajmująca się badaniami nieniszczącymi. Wysoka trwałość przeprowadzanych badań. WYbierz tę firmę! Zobacz też - badania penetracyjne.
gorka89y
Początkujący
Początkujący

Postautor: beska » 24 maja 2018, 13:28

Jeśli inwestujecie całe oszczędności to jak najbardziej warto powierzyć budowę hali sprawdzonej firmie, tak by uniknąć kosztownych niespodzianek. Ja mogę polecić tą https://commercecon.pl/ jakiś czas temu mój mąż miał okazję z nimi współpracować w zakresie przerabiania hali, ale również z powodzeniem produkują konstrukcje i stawiają nowe budynki. Ekipa solidna, terminowa, da się z nimi dogadać również w kwestiach finansowych. Stawiają przede wszystkim na zadowolenie klienta.
beska
Początkujący
Początkujący

Postautor: mirek44 » 09 cze 2018, 14:09

Tylko najważniejszą sprawa jest to ile zainwestowaliście tych oszczędności. Jakbym wiedział to bym doradził w tej sprawie.

Początkujący

Postautor: edwards » 12 cze 2018, 09:25

Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Jestem pewien, że mi się one przydadzą ;)
Samotność… Odnoszę wrażenie, że to milczenie z samym sobą
edwards
Początkujący
Początkujący

Postautor: Jan87 » 23 lip 2018, 14:17

Skoro poszukujesz nieszablonowego projektu na stoisko handlowe dla Twojej korporacji to nie ma lepszego zespołu jak owy z arla-com. Mój kuzyn rozwija z efektem firmę dotyczącą konstruowania ogrodów. Zaczerpnął z pomocy instytucji arla-com i to było magiczne. Duży profesjonalizm i awangardowość. Do dziś wertuję obrazy jego miejsca towarowego. Polecam Arla-com.eu.
Jan87
Początkujący
Początkujący

Postautor: motoewka » 07 sie 2018, 17:19

Waszym zdaniem, na takiej hali produkcyjnej przyda się terminal? Czy w jakiś sposób jest on w stanie usprawnić działania w firmie? Zastanawiam się właśnie nad zakupem kilku sztuk Zebra TC25. Może ktoś z was miał okazję już korzystać z tego urządzenia i wypowie sie nieco szerzej na ten temat? Byłabym wdzięczna.
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: mczay » 30 sie 2018, 14:07

@beska - ja również zleciłem tej firmie budowę niewielkiej hali i w pełni zgadzam się z tym, o czym napisałaś. Ekipa spisała się na medal, chętnie szła na kompromisy, a wśród firm budowlanych to prawdziwa rzadkość.
mczay
Początkujący
Początkujący

Postautor: Deetagokgoxpe » 11 wrz 2018, 15:28

Bardzo interesujące porady! Jestem pewien, że mi się to przyda :)
Nie można walczyć z przyszłością. Czas jest po naszej stronie – William Ewart Gladstone
Deetagokgoxpe
Początkujący
Początkujący

Postautor: emilminska » 20 wrz 2018, 16:23

Zgadzam się całkowicie z przedmówcą. Nic dodać i nic ująć.
- Ma pan klucze?
- Do szczęścia? Nie. Ale podobno Duńczycy je mają. Nazywają je hygge
Awatar użytkownika
emilminska
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Pytania, odpowiedzi