Jaką pożyczkę wybrać prowadząc firmę?

My i nasze zakupy :)

Jaką pożyczkę wybrać prowadząc firmę?

Postautor: mczay » 23 maja 2018, 15:38

Tak jak w tytule – czy moglibyście mi doradzić, gdzie zaciągnąć szybką pożyczkę prowadząc firmę? Na kredyt w banku nie mam szans, dlatego rozważam zaciągnięcie pożyczki za pośrednictwem portalu https://kokos.pl/ - czy warto się na nią zdecydować?
mczay
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Jaką pożyczkę wybrać prowadząc firmę?

Postautor: domicela » 04 cze 2018, 19:07

Pytaj w banku Raiffeisen o limit kredytowy dla firm. Można z niego finansować bieżącą działalność i jest ważny przez rok a możliwością przedłużenia.
domicela
Początkujący
Początkujący

Postautor: sulup » 11 lip 2018, 18:47

W takiej sytuacji bardzo często potrzebne są większe kwoty, dlatego podrzucam link do przydatnego artykułu - http://kredytowo.org/kredyt-100-000-zl/. Warto odpowiednio przygotować sie do brania pożyczki firmowej, żeby zwiększyć szasne jej otrzymania.
sulup
Początkujący
Początkujący

Postautor: DoradcaKredytmarket » 27 lip 2018, 10:14

Dzień dobry,
procedura ubiegania się o kredyt dla firm nie musi być czasochłonna i skomplikowana. Co więcej, nie musi kosztować dużo. Wiemy, że do tego przyzwyczaiły przedsiębiorców banki i różne instytucje pozabankowe, ale jako byli bankowcy chcemy to podejście zmienić! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, Kredytmarket przygotował ofertę, dzięki której środki na rozwój firmy można pozyskać, nie wychodząc z domu. Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/
DoradcaKredytmarket
Początkujący
Początkujący

Postautor: kabix179 » 30 sie 2018, 22:15

Pożyczki online to bardzo szybkie i korzystne usługi finansowe. Szybkość tu polega na tym, że pieniądze mamy już po chwili na koncie. Korzysć wynika z tego, że pożyczka online jest niezwykle wygodną i elatyczną propozycją dla pożyczkobiorców. Warto spróbować.
kabix179
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 30 wrz 2018, 14:17

Myślę, że na początek warto sobie przejrzeć poszczególne ofert i je porównać. A może mnie nakierujecie jakie systemy warto wdrążyć u siebie w firmie? Bo znalazłam taką firmę https://hicron.com i widziałam, że ma sporo interesujących propozycji. Nie do końca wiem na jakie w pierwszej kolejności postawić. Które są najbardziej istotne.
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: wasia3 » 05 gru 2018, 17:58

Firm, ktore nam udziela takich pozyczek jest bardzo duzo. Mozna sobie popatrzec jakie pozyczki beda dobre dla nas. Tutaj https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/chwilowki/ znajdziemy zestawienia najfajniejszych firm i sprawdza sie nam na pewno takie szybkie pozyczki.
wasia3
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gojka » 08 gru 2018, 16:59

Jak macie wątpliwości co wybrać, to najlepiej skontaktować się z doradcą kredytowym, bo tutaj to takie gdybanie. Wiem, że dobrze się załatwia w Habza Finanse. Znajomej się nawet udało załatwić kredyt na spłatę chwilówek. Doradca na podstawie analizy oraz zestawienia chwilówek przygotował kilka ofert kredytu, a znajoma po prostu wybrała ten, który najbardziej jej odpowiadał. Prosto i dość szybko, ale nie na tyle szybko, by się wpakować w kłopoty. Uważam, że to bardzo ważne.
Gojka
Początkujący
Początkujący

Wróć do Shopping