św. Komunia mojego dziecka...

Kuchnia - przepisy, zdjęcia
Ogród - rośliny, pomysły aranżacji
Dom - wystrój, zwierzaki
I wszystko inne

św. Komunia mojego dziecka...

Postautor: mczay » 20 kwie 2018, 21:03

Z uwagi na to, że moje dziecko w tym roku przystępuje do I-ej Komunii Świętej i to na mojej głowie jest organizacja przyjęcia komunijnego, poważnie zastanawiam się nad tym, w jaki sposób udekorować salę, aby swoim wyglądem nawiązywała do przyjętego sakramentu. Czy zakup dekoracji oferowanych przez https://www.partybox.pl/akcesoria-i-dod ... nijne,3347 jest dobrym rozwiązaniem? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
mczay
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: św. Komunia mojego dziecka...

Postautor: serduszko » 19 cze 2018, 17:33

Moja odpowiedz troche po czasie ale moze przyda się komuś na inną imprezę albo komunie przyszlego roku :D Gdy nasza córka szła do komuni poważnie zastanawialam sie czy organizowac impreze w domu czy na sali. Mąż przekonał mnie do sali zebym nie latała z wywalonym jęzorem od kuchni do pokoju :D Komunijna impreza odbyla sie w zajeździe Hetman pod Lublinem i wlasciciele sami zadbali o odpowiednie dekoracje wiec i ten problem mi odszedl. Jedzenie bylo przepyszne i w duzych porcjach, obsluga mila i usmiechnieta a do tego dobra cena za osobę. Ja jestem zadowolona i komunie synka za dwa lata tez zamierzam tam zrobic :D
serduszko
Początkujący
Początkujący

Postautor: dobrakobieta » 02 sie 2018, 08:58

My organizowaliśmy komunię naszego dziecka w domu i wszelkiego rodzaju artykuły dekoracyjne na tą okazję zamówiliśmy w sklepie internetowym Happenings.pl. Widzieliśmy na ich stronie, że mają oni również ozdoby na inne okazje, na przykład ślub, wesele, urodziny itp., a jako, że byliśmy bardzo zadowoleni z zamówionych ozdób, to na pewno jeszcze nie raz z ich oferty skorzystamy ;)
dobrakobieta
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: storczyk » 05 paź 2018, 07:40

Uważam, że rodzice też powinni dziecku kupić jakiś prezent. Może to być niewielka pamiątka, symboliczny prezent, na przykład różaniec. W końcu rodzice to dla dziecka najważniejsi ludzie więc prezent od nich jest rzeczą istotną.
storczyk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: motoewka » 08 sty 2019, 17:50

Na pewno wygodniejsze jest zrobienie w lokalu. Jeżeli chodzi o koszty zorganizowania takiej imprezy to wychodzą podobnie. Oczywiście impreza w lokalu jest wygodniejsza, bo nie trzeba nic przygotowywać ani sprzątać. Wszystko jest gotowe. Wiem, że http://www.rozdroze.pl/ ma świetną ofertę komunijną i 2 warianty. Jeden za 110zł a drugi za 140. Jedzenie jest pyszne i jest go przede wszystkim dużo :)
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: wasia3 » 10 sty 2019, 22:03

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie dla dziecka, więc przygotowania powinny objąć przede wszystkim sferę duchową, o czym rodzice i dzięci często zapominają. Dla dzieciaków liczą się tylko prezenty. Trzeba z dzieckiem usiąć, rozmawiać, wytłumaczyć wiele rzeczy jak np. to dlaczego stroje komunijne dla chłopców i dziewczynek są białe, o czymś świadczy ten biały kolor itd. Dzieciaki niestety takich podstawowych rzeczy często nie wiedzą.
wasia3
Początkujący
Początkujący

Wróć do Dom i ogród