gdzie lubicie jezdzic na wakacje?

O wszystkim i o niczym

Re: gdzie lubicie jezdzic na wakacje?

Postautor: Kwiatek » 08 maja 2018, 21:01

Lubię aktywnie spędzać czas na wakacjach więc w ostatnich latach wybieram wycieczki objazdowe. Można na nich wiele zwiedzić, czasami odpocząć nad morzem czy wybrać w góry, Mam już swego ulubionego organizatora, którego wycieczki są w dobrej cenie i świetnie zorganizowane. Jest nim Wytwórnia Wypraw biuro warszawskie, z którym w tym roku wybieram się do Odessy.
Kwiatek
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Rysia85 » 17 maja 2018, 19:08

Ja też raczej wybieram na wakacje ciepłe kraje. U nas to nigdy nie wiadomo jaka pogoda, tanio też nie jest więc wypoczynek zawsze jest jedną wielka niewiadomą. Ja z reguły organizuje wyjazdy na własną rękę bo jest taniej niż biurem podróży. W tym roku kierunek Hiszpania :) Zarezerwowałam już bilety oraz parking Kraków Balice, bo wylot mam z Krakowa. Lubie mieć załatwione wszystko wcześniej żeby przed samym wyjazdem nie mieć stresu.
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: MarekSo » 21 maja 2018, 13:58

Ja też przeważnie za granicę - w tym roku prawdopodobnie Włochy :) Mam do Was pytanie a propo takich wyjazdów, wymieniacie walutę online czy w kantorze stacjonarnym? Słyszałem od kolegi, że ta pierwsza opcja bywa bardziej opłacalna, polecił mi Kantor.pl. Korzystaliście kiedyś z takich platform?
MarekSo
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ewela10 » 22 maja 2018, 14:15

Gdy masz spółkę i pragniesz przeprowadzić szkolenia czy przygotować konferencję to super opcją jest bernardynka. Jest to też ośrodek wypoczynkowy, w którym w pełni możesz odetchnąć lub wyskoczyć z rodziną na wakacje. Ja skorzystałam z szyku owego ośrodka. Było fantastycznie. Zalecam domki ślesin.
Ewela10
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Off Topic