gdzie lubicie jezdzic na wakacje?

O wszystkim i o niczym

Re: gdzie lubicie jezdzic na wakacje?

Postautor: Kwiatek » 08 maja 2018, 21:01

Lubię aktywnie spędzać czas na wakacjach więc w ostatnich latach wybieram wycieczki objazdowe. Można na nich wiele zwiedzić, czasami odpocząć nad morzem czy wybrać w góry, Mam już swego ulubionego organizatora, którego wycieczki są w dobrej cenie i świetnie zorganizowane. Jest nim Wytwórnia Wypraw biuro warszawskie, z którym w tym roku wybieram się do Odessy.
Kwiatek
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Rysia85 » 17 maja 2018, 19:08

Ja też raczej wybieram na wakacje ciepłe kraje. U nas to nigdy nie wiadomo jaka pogoda, tanio też nie jest więc wypoczynek zawsze jest jedną wielka niewiadomą. Ja z reguły organizuje wyjazdy na własną rękę bo jest taniej niż biurem podróży. W tym roku kierunek Hiszpania :) Zarezerwowałam już bilety oraz parking Kraków Balice, bo wylot mam z Krakowa. Lubie mieć załatwione wszystko wcześniej żeby przed samym wyjazdem nie mieć stresu.
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: MarekSo » 21 maja 2018, 13:58

Ja też przeważnie za granicę - w tym roku prawdopodobnie Włochy :) Mam do Was pytanie a propo takich wyjazdów, wymieniacie walutę online czy w kantorze stacjonarnym? Słyszałem od kolegi, że ta pierwsza opcja bywa bardziej opłacalna, polecił mi Kantor.pl. Korzystaliście kiedyś z takich platform?
MarekSo
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ewela10 » 22 maja 2018, 14:15

Gdy masz spółkę i pragniesz przeprowadzić szkolenia czy przygotować konferencję to super opcją jest bernardynka. Jest to też ośrodek wypoczynkowy, w którym w pełni możesz odetchnąć lub wyskoczyć z rodziną na wakacje. Ja skorzystałam z szyku owego ośrodka. Było fantastycznie. Zalecam domki ślesin.
Ewela10
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 27 maja 2018, 14:48

W okresie letnim to nie wybrałabym raczej do ciepłych krajów, bo to moim zdaniem mija się z celem kiedy mamy tutaj ładnie... Bardziej postawiłabym na nasze polskie morze. Wybrałabym takiej miejsce jak przykładowo Primavera w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/ . Przecież w Polsce też można miło spędzić czas i w świetnych warunkach. A przykładowo ten hotel oferuje wiele świetnych udogodnień i atrakcji.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Postautor: bruster » 18 cze 2018, 09:13

Lubię bardzo nasze góry, a najbardziej Tatry. Najczęściej jeżdżę do Białki Tatrzańskiej bo stąd jest wszędzie blisko, nie ma tłumów i są na miejscu rewelacyjne baseny termalne https://www.termabania.pl/ gdzie można się zrelaksować i wypocząć po górskich wędrówkach
bruster
Początkujący
Początkujący

Postautor: AdaMada » 18 cze 2018, 13:53

Moim zdaniem takie hotels in Warsaw to bardzo dobre rozwiązanie. Mają naprawdę świetne te apartamenty ;)
Pomieszczenie było takie duże, a ja byłam taka mała.
AdaMada
Początkujący
Początkujący

Postautor: sulup » 22 cze 2018, 19:27

dla mnie zawsze równie wazne było to jak jeździć na wakacje ;) Szczególnie spdoobała mi się forma jeżdżenia taksówkami, nie jest ona być może najtańsza, jedank dziś oferta takiej itaxi jest dosyc przystępna - https://itaxi.pl/ :) A komfort podróżowania bardzo wysoki ;)
sulup
Początkujący
Początkujący

Postautor: Alexa555 » 24 cze 2018, 15:34

Gdy odczuwasz wykończenie pracą oraz potrzebujesz oddechu, z dala od wszystkich oraz mieszczańskiego gwaru to znakomitym rozwiązaniem będzie hotel Mikorzyn. Jest tam mnóstwo rozrywki i malownicza przyroda, która przeniknie Cię krzepą. W moim przypadku tak było, że wyjechałam z rodziną i odsapnęłam w 100 %. Polecam z całego serca wykończonym hotelmikorzyn.pl.
Alexa555
Początkujący
Początkujący

Postautor: Alexa555 » 24 cze 2018, 19:36

Jestem miłośniczką odpoczywania nad wodą. Uwielbiam żaglowanie po jeziorach. Przez wiele lat zbierałam pieniądze na zakup wyśnionej łodzi. Jakiś czas temu urzeczywistniłam swoje życzenie zakupując zjawiskową łódź od przedsiębiorstwa mastercraft-poland.com. Stwierdzam, iż jestem wreszcie zadowolona. Warto było tyle czekać.
Alexa555
Początkujący
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic