Kawalerski wieczor

Kuchnia - przepisy, zdjęcia
Ogród - rośliny, pomysły aranżacji
Dom - wystrój, zwierzaki
I wszystko inne

Kawalerski wieczor

Postautor: Deneris » 07 lut 2018, 14:03

Aby zorganizowac udany wieczór kawalerski trzeba skupić się na tym co podoba się przyszłemu Panu młodemu. Chociaż ja uważam , ze dobrym miejscem na taki wieczór jest taki klub go go Kraków http://sapphire-club.pl/, tam na pewno każdy Pan miło spędzi czas
Deneris
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kawalerski wieczor

Postautor: stillka » 19 lut 2018, 14:48

Mi się wydaje, że warto sę w tej sprawie doradzić jakiegoś fachowca. To jest najlepsze możliwe rozwiązanie...
Później będę miał całe życie na to, żeby umierać.
Awatar użytkownika
stillka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Runa » 15 gru 2018, 15:53

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie organizacja imprezy w New Orleans Club. To bardzo ekskluzywny klub z tancerkami, do którego dowóz taksówką jest gratis. Dla Pana Młodego oferują cały wachlarz różnego rodzaju pakietów, z których warto skorzystać. Z kolei nocna Restauracja, która cały czas jest dostępna dla gości, serwuje prawdziwą ucztę dla dżentelmenów. To chyba najlepsza oferta, ze wszystkich, jakie są dostępne w stolicy.
Runa
Początkujący
Początkujący

Postautor: tankusia » 18 gru 2018, 19:21

Jeśli wieczór kawalerski to i muszą być panienki. Można też zrobić rundkę na sex telefonie http://sekstelefon24.com.pl/ żeby się nakręcić przed wyjściem w teren na imprezę. Oczywiscie to tylko propozycja ale warta rozważenia bo sex telefon to fajna sprawa.
tankusia
Wczytuje się
Wczytuje się

Wróć do Dom i ogród