Remont łazienki

Wszystko co z wystrojem wnętrz związane. To co mamy, bądź podoba nam się i chcielibyśmy pokazać. Tutaj także znajdziemy porady.

Remont łazienki

Postautor: Deneris » 29 sty 2018, 16:10

Remont łazienki wiąże się również z tym, ze wymieniamy baterie na taką która dłużej nam posłuży. Wydaje mi się, ze warto się rozeznać, gdzie taką znajdziemy. Szukałam tutaj https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/ dobrej baterii dla siebie. Czytałam wiele na temat tej marki i wiem, ze jest solidna.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Remont łazienki

Postautor: ela325 » 26 lut 2018, 21:14

Gruntowny remont wiąże się również wymianą rur, a do nich potrzebne są świetne elementy systemów montażowych, aby wszystko sprawnie funkcjonowało i aby nic się z tym nie stało. Takie dobre elementy posiada między innymi firma mcgoodwork.pl. Ich produkty możemy dostać w większości sklepów.
ela325
Początkujący
Początkujący

Postautor: Rysia85 » 20 mar 2018, 14:31

o matko jak ja nienawidzę remontów! A łazienka to już całkiem przekleństwo ;/ ja w zeszłym roku robiłam remont generalny i myślałam, ze nigdy się nie skończy. W ogóle nie zdawałam sobie sprawy, że po remoncie zostanie tyle odpadów. Myślałam, że tylko płytki a tu normalnie góra gruzu sie zrobiła... Byłam przerażona bo przecież gdzieś to trzeba było wyrzucić. Facet z ekipy remontowej polecił zamówić wywóz odpadów budowlanych i dał namiary na firmę DPR. Przyjechali następnego dnia i uprzątnęli gruzowisko. Szubko i sprawnie wynieśli gruz z mieszkania i zapewnili prawidłową utylizację.
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: Adam777 » 17 maja 2018, 08:25

Czy meble z IKEI są dobre do łazienki? Ktoś ma takie?
Adam777
Początkujący
Początkujący

Postautor: Decomorena » 19 maja 2018, 15:34

Nie wiem, nie bralismy od nich. Znajomi nam rekomendowali meble stad do lazienki https://viplazienka.pl/pl/c/Meble-lazienkowe/34 bo mamy dosyc mala lazienke i szukalismy naprawde orecznych, funkcjonalnych rozwiazan. Dlatego mega nam sie sprawdzily te podwieszane szafeczki i polki łazienkowe
Decomorena
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 06 cze 2018, 14:58

Ja właśnie też przymierzam się do kapitalnego remontu łazienki. Na razie muszę jednak kupić mocowania do grzejnika, bo musimy stary wymienić na nowy. No i od razu pomyślałam sobie, że warto zakupić odpowietrznik. Wtedy nie będzie problemu z grzejnikiem i jego oddawanym ciepłem. Kuzyn nakierował mnie, żebym zajrzała na oferty goodwork i chyba tak zrobię. Słyszałam, że to bardzo dobra firma i ma wysokiej jakości produkty.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Postautor: Devil93 » 13 cze 2018, 07:57

No właśnie, co z tymi meblami z IKEI? Warto je kupić, nie warto? Ogólnie nigdy tam nie kupowałam, dlatego będę wdzięczna, jeśli się na jej temat wypowiecie. Interesuje mnie także Wasza opinia odnośnie tej firmy http://www.lustrowramie.pl/ oferującej lustra na wymiar. Wiecie, jaki mógłby być koszt lustra wprawionego w ornamentową ramę, mniej więcej w rozmiarach 180x90 ? Chciałam taki prezent dać dziadkom na rocznicę i nie wiem, ile mnie to może kosztować. <3
Devil93
Początkujący
Początkujący

Postautor: stomed01 » 11 lip 2018, 11:19

O meblach z IKEI się nie wypowiem, ale mogę polecić płytki do łazienki. Warto zajrzeć na stronę Dagmy - http://dagmaplytki.pl/Oferują wysokiej jakości płytki w naprawdę przystępnych cenach :)
Samochody firmowe
http://auta-firmowe.pl/
Awatar użytkownika
stomed01
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kentak » 11 lip 2018, 16:21

A czy wiecie gdzie można kupić dobre gniazda elektryczne? Zastanawiam się czy to co podlinkowałem będzie dobrym rozwiązaniem... Co na ten temat myślicie?
Ludzie nie wiedzą, że każdy z nich ma Anioła Stróża.
Awatar użytkownika
Kentak
Początkujący
Początkujący

Postautor: karolajna » 18 lip 2018, 11:58

Rysia85 pisze:o matko jak ja nienawidzę remontów! A łazienka to już całkiem przekleństwo ;/ ja w zeszłym roku robiłam remont generalny i myślałam, ze nigdy się nie skończy. W ogóle nie zdawałam sobie sprawy, że po remoncie zostanie tyle odpadów. Myślałam, że tylko płytki a tu normalnie góra gruzu sie zrobiła....

Fajnie, że znalazłaś rozwiązanie, ale następnym razem warto sobie trochę ułatwić zadanie i na przykład załatwić bigabag na gruz. Są to worki, które można zapełniać gruzem i innymi odpadami poremontowymi. Nawet jeżeli wynajmiesz później firmę do uprzątnięcia i zabrania tych worków, pójdzie im to znacznie sprawniej!
karolajna
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Wystrój wnętrz