MotoKobieta.pl • Wyświetl temat - Prezent na rocznicę

Prezent na rocznicę

O wszystkim i o niczym

Re: Prezent na rocznicę

Postautor: domi78 » 17 maja 2018, 16:58

Może jakiś fajny wyjazd gdzieś na kilka dni ? Ciężko trafić z prezentem jak teraz jest tyle pomysłów a nie wiadomo co wybrać. Mam to samo, dla babci szukam i nie wiem co jej kupić. Przecież nie mogę za każdym razem dawać tego samego(albo podobnego) . Zastanawiałam się długo i myślałam że może zamówię dla niej ciśnieniomierz automatyczny http://www.sklepikseniora.pl/cisnieniom ... p1905.html i coś jeszcze bym dobrała ale co ???
domi78
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Decomorena » 23 maja 2018, 18:28

Taki wspolny wyjazd to zdecydowanie najlepsza opcja. Czlowiek przekonuje sie o tym dopiero jak przezyje. I jak sie okazuje nie trzeba szukac bog wie gdzie.... my spedzilismy niesamowite chwile w Anlaya Day Spa w marcu. To taka troche Japonia pod warszawa. Miejsce nie do opisania - prawdziwy japonski klimat, piekne krajobrazy i ten niesamowity relaks. Zreszta maja w ofercie wszystkie mozlwie czy zabiegi czy masaze... Naprawde mozna sie zregenrowac i ciałem i duchem
Decomorena
Początkujący
Początkujący

Postautor: Paula883 » 16 lip 2018, 10:24

Moim zdaniem doskonałym prezentem na rocznicę dla ukochanej mogą okazać się narzuty handmade. Każda kobieta lubi praktyczne prezenty, a jak zobaczy jakość oraz unikatowość tego produktu, myślę, że będzie zachwycona. Narzuty te można zamówić na wymiar oraz dobrać odpowiedni dla siebie kolor. Polecam z całego serducha.
Paula883
Początkujący
Początkujący

Postautor: dobrakobieta » 25 lip 2018, 12:14

My ostatnio z siostrą postanowiłyśmy złożyć się na jakiś konkretniejszy prezent dla rodziców. Wybór padł na ekspres do kawy. Ten, który rodzice mieli do tej pory, był już bardzo stary i mi osobiście kawa z niego nie smakowała. Nowy ekspres zamówiłyśmy z siostrą na https://www.swiatekspresow.pl/. Za wysyłką nie musiałyśmy długo czekać, więc zdążyłyśmy spokojnie na czas :) A prezent okazał się strzałem w dziesiątkę, rodzice bardzo się cieszyli :)
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gertrud » 27 lip 2018, 18:29

Super! Wielkie dzięki za ciekawe porady. Myślę, że bez wątpienia mi się one przydadzą ;)
Człowiek nie jest niewolnikiem jednej osobowości.
Gertrud
Początkujący
Początkujący

Postautor: cumek » 31 lip 2018, 23:06

Da sie kupic cos ladnego.
cumek
Początkujący
Początkujący