Własna firma - biuro rchunkowe

O wszystkim i o niczym

Re: Własna firma - biuro rchunkowe

Postautor: Janek90 » 15 maja 2018, 12:24

Gdy potrzebujesz aby Twoja firma stała się rozpoznawalna w necie i posiadała obfite środowisko interesantów to nie ma czasu do stracenia. Ja własną inicjatywę wylansowałem jedynie tą drogą i nie żałuję. Teraz dzięki dobrze włożonym pieniądzom uzyskuję zyski w mojej dziedzinie a to poprzez pozycjonowanie stron Kielce.
Janek90
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Kwiatek » 20 maja 2018, 17:09

W każdym biurze rachunkowym jest ogrom dokumentów do wprowadzenia, dlaetego już na początku warto zastanowić się nad inwestycją w program, który nam ta pracę ułatwi. Fajne rozwiązanie można znaleźć w http://elementia.pl/.
Kwiatek
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gojka » 03 lip 2018, 15:32

Kto sie u Was zajmuje utylizacją dokumentów ? Wynajmujecie do tego firmę zewnetrzną, czy sami musicie sie uporać z papierami, niszcząc je w niszczarkach? Słyszałam, że sama usługa utylizacji nie jest wcale droga, może nie warto więc brać sobie na głowe dodatkowy obowiązek.
Gojka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ivan » 10 lip 2018, 13:00

Dzięki za te wszystkie porady. Z pewnością je wykorzystam w praktyce.
Myśl krytycznie, nie przyswajaj biernie tego, co inni każą ci myśleć.
Awatar użytkownika
Ivan
Początkujący
Początkujący

Postautor: Memfis » 24 lip 2018, 21:44

Też prowadze swoja dzialalnosc - jednoosobowa i na ten moment ogarniam finanse 3 firm - to mi wystarczy poki co zeby i sie utrzymac i jeszcze jako tako zyc. Nie wyobrazam sobie magazynowac dokumentow gdzies na biurku czy w teczkach - zreszta ochrona danych to podstawa. Przeciez od tego sa chociazby chmury. Sugeruje zaczac od dobrego internetu jak chociazby tutaj https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ zeby mozna bylo smialo pracowac bez limitu. A dalej zwyczajnie powoli wprowadzac dane do sieci - tak jest bezpieczniej i sprawniej - ma sie dostep do nich non stop
Memfis
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gertrud » 27 lip 2018, 18:32

Niestety, ale kompletnie nie jestem w stanie pomóc. Po prostu nie jest to moja dziedzina wiedzy...
Człowiek nie jest niewolnikiem jednej osobowości.
Gertrud
Początkujący
Początkujący

Postautor: kabix179 » 30 lip 2018, 17:31

Polecam tylko i wyłacznie sprawdzone biura rachunkowe z polecenia. Nie testujcie najtańszych na rynku ani niedoświadczonych młokosów. Polecam Wam poczytanie bloga o pożyczkach Finanse dla Ciebie. To dobra strona, z której możesz dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy na tematy finansowe.
kabix179
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Off Topic