łatwy kredyt internetowy

O wszystkim i o niczym

łatwy kredyt internetowy

Postautor: Smiach31 » 14 lis 2017, 16:34

Czy uwierzycie jak wam powiem że nigdy nie byłam nad Polskim morzem ? Pochodzę z rejonów Małopolski i często gdzieś jeżdżę, korzystałam z chwilówek a teraz wiem że to jest zło. Tylko i wyłącznie pożyczki pozabankowe są idealną opcją, jeśli szukacie kredytów... ! Dzięki firmie Pożyczka online otrzymałam możliwość wyjazdu nad Polskie morze i moje marzenie się spełniło ! Moje potrzeby aspiracyjne nakładały na mnie presję wyjazdu i dzięki tej firmie się udało. Super oferta, zero ukrytych kosztów, miła obsługa !
Smiach31
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: łatwy kredyt internetowy

Postautor: domicela » 26 gru 2017, 21:24

Jakie są koszty te nieukryte? W raiffeisen podają wszystko wyliczone co do grosza. 4 tys pożyczki na 0 proc, 2 lata spłaty a koszt 120zł. Lepszej oferty nigdzie nie spotkałam
domicela
Początkujący
Początkujący

Postautor: Sterterhatard6 » 28 gru 2017, 16:46

Taki łatwy kredyt to ostateczność. Łatwy kredyt może nie być taki łatwy przy spłacaniu.
Nie odróżniała jednego niezdrowego organizmu od drugiego, nie dzieliła na lepsze i gorsze, ludzkie i zwierzęce. Życie to życie.
Awatar użytkownika
Sterterhatard6
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gulik » 02 sty 2018, 09:59

Kredyt internetowy rzeczywiście można szybko otrzymać. Inną sprawa, że jest to dość ryzykowne przedsięwzięcie.
Gulik
Początkujący
Początkujący

Postautor: gmatwa » 10 sty 2018, 11:32

macie rację. ale znów wszystko zależy od człowieka - większość osób po prostu nie czyta tego, co podpisuje. a potem ma 300% prowizji (( osobiście miałam doświadczenie z Euroloanem https://creditonline.today/pl/euro-loan kiedyś dawno temu, na szczęście jeden raz, ale wszystko się skończyło dobrze, za 1000 zł zapłaciłam coś około 180 zł prowizji
gmatwa
Początkujący
Początkujący

Postautor: shakirav11 » 09 mar 2018, 15:13

Polecam zerknąć sobie tutaj https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kal ... -gotowkowy :) Myślę, że jak najbardziej są to oferty warte uwagi :)
Każde dobre wrażenie, jakie się wywołuje w świecie stwarza nam nieprzyjaciela. Aby być lubianym przez ludzi trzeba być miernotą.
Awatar użytkownika
shakirav11
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 08 maja 2018, 07:33

Jeśli nie wiesz, jak i gdzie wziąć taki kredyt, to koniecznie zapoznaj się z informacjami dostępnymi na różnych blogach internetowych. Jednym z nich może być na przykład http://ranking-bankow.com.pl/blog/. Sama często tam zaglądam bo interesuję się finansami i inwestowaniem, z reguły znajduję wartościowe porady.
martakk
Początkujący
Początkujący

Postautor: Bozena92 » 14 maja 2018, 20:49

Ja nie jestem przekonana do tych wszystkich kredytów.
Bozena92
Początkujący
Początkujący

Wróć do Off Topic