Wakacje z dzieckiem

O wszystkim i o niczym

Re: Wakacje z dzieckiem

Postautor: juliawi » 24 sty 2018, 14:19

Ja wolę jeździć samodzielnie.
Awatar użytkownika
juliawi
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Deetagokgoxpe » 13 wrz 2018, 14:58

Mam do Was niezwykle ważne dla mnie pytanie. Mianowicie, chodzi o bezpieczeństwo w okresie wyjazdu. Zerknijcie na poznań ekuz (polisaturystyczna.pl), są tam poruszone naprawdę fascynujące kwestie. Zastanawiam się nad wykupieniem takiej ubezpieczenia turystycznego.
Nie można walczyć z przyszłością. Czas jest po naszej stronie – William Ewart Gladstone
Deetagokgoxpe
Początkujący
Początkujący

Postautor: motorówka » 16 wrz 2018, 16:29

To ja polecam Sardynię :) super się bawiliśmy, dzieciom w ogóle się nie nudziło, ciągle mieli co robić. W ogóle na https://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/ sporo atrakcji zorganizowaliśmy, jakieś fajne nurkowania, windusrfing, wycieczki, rejsy. No nie zapomniane wakacje
motorówka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ramo222 » 17 wrz 2018, 22:29

Odpowiednio przygotowanym z dzieckiem można pojechać wszędzie. Kwestia chęci tak naprawdę.
Ramo222
Początkujący
Początkujący

Postautor: Wito00 » 25 wrz 2018, 14:08

Skoro odczuwasz zmęczenie i pragniesz spokoju, z dala od wszystkich i miejskiego gwaru to wspaniałym pomysłem będzie hotel Mikorzyn. Istnieje tam multum atrakcji oraz przecudowna natura, która napełni Cię witalnością. W moim przypadku tak było, że wyruszyłam z bliskimi i odpoczęłam w 100 %. Rekomenduję wszystkim znużonym hotelmikorzyn.pl.
Wito00
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 14 paź 2018, 16:15

My w tym roku jeszcze byliśmy na wakacjach z 3-letnim dzieckiem nad morzem w Polsce. Ale w przyszłym roku już chcemy wyjechać w trójkę gdzieś za granicę. mała będzie miała 4-latka więc juz będzie starsza. I jeśli się zdecydujemy to wybierzemy się na Wczasy Riwiera Turecka . Niech mała tez trochę pozwiedza, a i my będziemy mieli okazję na wczasy gdzieś w pięknym miejscu.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Kwiatek » 17 paź 2018, 20:54

Obecnie planujemy z dzieckiem wypad na narty. mały już sobie świetnie radzi, a jak wiadomo trening czyni mistrza. Właśnie natknęłam się na świetną ofertę wyjazdu z Wytwórnią Wypraw do Bukowel. Fajna cena, znakomite warunki wyjazdowe i cały plan pobytu. Sam ośrodek nowoczesny z różnorodnymi pod względem trudności trasami. Zapowiada się udany wypoczynek.
Kwiatek
Początkujący
Początkujący

Postautor: anastazja231 » 14 lis 2018, 14:16

Co myślicie o rodzinnych wakacjach wynajmują przyczepę campingową? Trafiłam na wypożyczalnię w Warszawie http://www.przyczepaprzezswiat.pl/ i ich mają bardzo fajne propozycje, gdzie można jechać całą rodziną przyczepą campingową.
anastazja231
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kwiatek » 14 lis 2018, 21:15

Wakacje z dzieckiem to fantastyczny czas zabaw, podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Z naszymi starszymi dziećmi konsultujemy kierunki wspólnego podróżowania. Na zagranicznych wojażach aby móc zobaczyć jak najwięcej wynajmujemy auto. Bezpieczne podróżowanie w nim moich dzieci zapewnia im Smart Kid Belt. Urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Małe, lekkie mieszczące się w każdym bagażu.
Kwiatek
Początkujący
Początkujący

Postautor: Rysia85 » 16 lis 2018, 11:27

Ja póki co to tylko na wakacje krajowe jeżdżę. Dzieciaki jeszcze są za małe na zagraniczne wyjazdy więc wolę nie ryzykować. W tym roku byliśmy nad morzem ale w następne planuję wyjazd nad jezioro do miejscowości Ślesin. Domki można tam wynająć w bardzo atrakcyjnych cenach. Okolica jest spokojna, jest dużo lasów więc można spacerowac i odpocząć od miejskiego zgiełku.
Rysia85
Początkujący
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic