Naturalne produkty

My i nasze zakupy :)

Re: Naturalne produkty

Postautor: kasiap » 02 lis 2018, 10:29

Sądzę, że mogą Wam przypaść do gustu produkty marki Nova Kosmetyki. Możecie się z nimi zapoznać na ich stronie internetowej https://novakosmetyki.pl/. Kosmetyki są bardzo skuteczne, są oparte na składnikach od najlepszych europejskich dostawców. Nie zawierają sztucznych i chemicznych składników.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Fantastyczna12 » 07 lis 2018, 19:33

Skoro mowa o naturalnych produktach to warto wspomnieć również o takim środku leczniczym jakim jest Hemorend https://hemorend.pl, używanie takich leków to bardzo dobre i zdrowe sposoby na hemoroidy. Hemorend wspomaga leczenie hemoroidów i jest produktem w całości na bazie ziół. Idealny środek dla seniorów oraz kobiet w ciązy. Moja znajoma alergiczka również nie miała żadnych efektow ubocznych przez przyjmowanie tego środka.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: wasia3 » 10 lis 2018, 10:43

Jak najbardziej mozna sprobowac uzywania naturalnych kosmetykow, bo sa one delikatne i sprawdzaja sie nawet osobom, ktore maja problemy ze skora. Rozne zmiany skorne zlagodzimy dzieki preparatom z ekstraktem z Dąbrówki. Takie sa teraz popularne, bo maja wlasnie dobry sklad i nie uczulaja. Bedzie to pasowac kazdemu.
wasia3
Początkujący
Początkujący

Postautor: Runa » 10 lis 2018, 16:15

Na rynku jest wiele preparatów na dolegliwości skórne typu trądzik. Ja moją skórę twarzy powierzyłam pielęgnacji kosmetykom naturalnym, których jakość przewyższa wiele innych. Jest to Calluna Medica. Mają kremy i maseczki do różnych typów skóry, ale dla mnie najlepszy okazał się naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum oraz maseczka przeciwtrądzikowa Hiszpania. Nie wiedziałam o istnieniu tych kosmetyków i ich cudownym działaniu, gdyby nie Wiktoria Omyła, która bardzo sobie chwali tą ekskluzywną markę.
Runa
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 10 lis 2018, 22:58

Też bardzo sobie cenię naturalne produkt. A czy macie u siebie w prysznicu zamontowany filtr? Właśnie znalazłam filtr prysznicowy z witaminą C Vitarain duży SW_019 bezzapachowy na stronie https://malahit.pl/brands/vitarain/ i przyznam się, że ta oferta bardzo mi się spodobała. Dzięki niemu możemy pozbyć się nie tylko zanieczyszczeń z wody, ale również odżywić naszą skórę. Teraz w malahit.pl jest przecena -30% na te filtry, także kosztują teraz tylko 249 zł. Także raczej go kupię.
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Poprzednia

Wróć do Shopping