Okna na poddasze

My i nasze zakupy :)

Okna na poddasze

Postautor: Deneris » 24 paź 2017, 17:11

Najlepsze okna dachowe ma dachy-okna.pl. My mamy te https://dachy-okna.pl/pl/promotions . Przyznam się, że kupując patrzyliśmy tylko na cenę, bo jest przystępna. Okazało się jednak, że jakość jest naprawdę bardzo dobra, z czego się oczywiście cieszymy.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Okna na poddasze

Postautor: Rysia85 » 17 maja 2018, 19:10

A wybrałeś do tych okien rolety 100% zaciemnienia czy masz jakiś inny pomysł na ochronę przed słońcem? Ja myślałam o roletach zewnętrznych ale chyba zdecyduję się na te zaciemniajcie bo sa dużo tańsze. Firma DecoDesign oferuje tanie rolety na podgumowanym materiale o bardzo gęstym splocie. Dzięki temu roleta bardzo dobrze chroni przed słońcem i sprawia, że pomieszczenie nie nagrzewa się tak szybko.
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: Inga20 » 24 maja 2018, 11:22

Zawsze pragnęłam mieć piękny dom jednak w okresie jak mogłam już go wybudować, zaczęłam się nurtować, z których spółek zaczerpnąć żeby wyglądał dobrze. Najistotniejszy dylemat miałam z drzwiami i oknami. Przyjaciółka zarekomendowała spółkę domatus.pl i jestem obecnie właścicielką rzeczywiście fenomenalnego domu. Polecam Wam okna pcv.
Inga20
Początkujący
Początkujący

Postautor: karolaa95 » 14 cze 2018, 10:26

Od dawna marzyłam o oknach dachowych jednak kiedy już je zamontowano to nie spodziewałam się że pojawią się problemy z przegrzewaniem poddasza. W okresie letnim jest tam naprawdę gorąco więc przychodziłam tam dopiero na wieczór. Poszukałam rozwiązań i zdecydowałam się na zakup rolet do okien dachowych. Świetnie blokują ciepło oraz promienie UV których też jest bardzo dużo. Teraz mogę miło spędzić czas w pokoju bez obawy o wysokie temperatury.
karolaa95
Początkujący
Początkujący

Postautor: siedlecki » 12 lip 2018, 14:41

Polecam też zajrzeć na radbud.pl :) Według mnie mają naprawdę świetną ofertę ;)
Najgorszy jest fakt, że kiedy spędza się cały dzień naprawdę blisko z kimś, nie da się uciec od jego nastrojów. Ani swoich własnych.
Awatar użytkownika
siedlecki
Początkujący
Początkujący

Postautor: storczyk » 10 sie 2018, 10:25

Może spodobają Wam się też okna firmy Ekoplast? Jest to producent okien z Krakowa. W ofercie mają najróżniejsze okna z PCV. Na stronie http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna znajdziecie pełną ofertę różnych rodzajów profili okiennych. Poczytajcie o ich właściwościach, a na pewno coś dla siebie wybierzecie.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Postautor: kabix179 » 23 sie 2018, 12:51

W ofercie Oknario mogą Państwo zaznajomić się z oknami wyprodukowanymi w naszym warsztacie, drzwiami PCV, licznymi propozycjami parapetów, żaluzjami fasadowymi, wyrobami aluminiowymi, bramami garażowymi oraz mnóstwem rozwiązań dla budownictwa pasywnego. Każdego dnia staramy się doskonalić jakość świadczonych usług.
kabix179
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 05 wrz 2018, 09:40

Myślę, że w tej sytuacji mogą Was zainteresować okna plastikowe szczecin. Wydaje mi się, że okna plastikowe to lepsza opcja niż okna drewniane. Jeśli jednak nie jesteście pewni, na jakie się zdecydować, to porozmawiajcie ze specjalistami, którzy Wam doradzą - na przykład z firmy Martex.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: aleks454 » 05 wrz 2018, 17:36

Dla każdej perfekcyjnej Pani domu, która przygotowuje pokoik dla swojego dziecka polecam sklep z firankami z najwyższej jakości materiałów. Na firany do salonu znajdziecie genialną oferte. Sama regularnie korzystam z ich sklepu i zawsze jestem bardzo zadowolona.
aleks454
Początkujący
Początkujący

Postautor: fiona45 » 24 wrz 2018, 09:38

Mi się podobają okna dachowe z fakro, ale okna zwykłe na poddaszu drewniane. Fajne realizacje widziałam na; http://www.domyjuhas.pl/oferta/okna-i-o ... -drewniane . Takie okna są ciepłe, wyglądają całkiem inaczej niż te standardowe. Jak dla mnie to najlepszy to wybór jaki by mógł być.
fiona45
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Shopping