Inspiracje na wesele

Imprezy klubowe, plenerowe, domówki, grille na balkonie etc.

Re: Inspiracje na wesele

Postautor: pomarka » 15 sie 2018, 11:58

Nie bardzo wiedziałabym jak zorganizować wesele.My nasz ślub poleciliśmy profesjonalistom ;-) Wynajęliśmy salę w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej. Piekna duża sala ,świetnie ją przystrojono ,jedzenie pyszne ,pięknie podane. Fajnym urozmaiceniem była fontanna z czekolady. Wszyscy w szczególności dzieci miały wiele uciechy i frajdy.
pomarka
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kawiarenka » 27 sie 2018, 15:00

Znalezliscie juz miejsce na swoje wesele? Macie jakas ladna sale? Wiem, że takim fajnym i wyjątkowym miejscem jest https://rafael.com.pl/ na śląsku okolicach Dąbrowy Górniczej. Mozna tutaj naprawde zorganizowac wyjątkową imprezę, a na tym na pewno nam zalezy, by bylo ono idealne.
kawiarenka
Początkujący
Początkujący

Postautor: pomarka » 15 wrz 2018, 10:07

Moim skromnym zdaniem każdy ma jakieś wyobrażenie o swoim weselu i najlepiej wie co i gdzie chce miec. Mnie od zawsze podobały się duże śluby w takim bogatym stylu. Mam sporą rodzinę więc wiedziałam że ślub będzie duży. Problemem był dobór sali. A że chciałam na bogato w sensie ładna sala bogato zdobiona i lokal żeby był taki pałacowy. To się udało znalazłam. Kameliowy Zakątek w Bielsku Białej. Duża sala, mnóstwo miejsca do tańca. Bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa jak i cała atmosfera. Ważną rzeczą było to że mogliśmy gości zakwaterować w hotelu obok. To było ważne bo odwozić taką liczbę ludzi po nocy to trochę niewygodne.
pomarka
Początkujący
Początkujący

Postautor: storczyk » 18 wrz 2018, 10:00

Zanim zdecydujecie się na konkretne zaproszenia to koniecznie poczytajcie o trendach. Co roku to się zmienia i warto być na bieżąco. Świetny artykuł na ten temat znajdziecie tutaj: https://www.zapi.pl/blog/kolory-zaprosz ... 8-b51.html . Może Wam ułatwi podjęcie decyzji.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Imprezy