MotoKobieta.pl • Wyświetl temat - Wesele - Warszawa i okolice

Wesele - Warszawa i okolice

O wszystkim i o niczym

Re: Wesele - Warszawa i okolice

Postautor: Runa » 08 cze 2018, 09:34

Uwierzcie mi, chciałam wyprawić wesele za miastem, ale gdy zobaczyłam Restaurację Akademia w Warszawie, nie mogłam się jej oprzeć. I nie pożałowałam wyboru. Nigdzie, na żadnej imprezie nie skosztowałam tak smakowitych potraw. A jeśli chodzi o całą oprawę i wystrój sali to było dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. A nawet lepiej! To naprawdę profesjonaliści i mistrzowie w organizacji przyjęć.
Runa
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: sulup » 12 cze 2018, 10:34

Podczas organizacji wesela według mnie bardzo istotne jest dbanie o różne dodatki takie jak np. zaproszenia ślubne - https://www.dodatkiweselne.pl/. Często od takich detali zależy to czy całe wesele się uda, dlatego według mnei warto poświęcić czas na ich wybranie ;)
sulup
Początkujący
Początkujący

Postautor: bruster » 17 cze 2018, 19:03

W naszym przypadku nie miałem wiele do gadania, jak moja narzeczona zobaczyła Albizję w Lemanach to się w niej po prostu zakochała i nie chciała słyszeć o żadnej innej sali na wesele. Rzeczywiście muszę przyznać że jest najlepsza z tych które oglądaliśmy. Sami zresztą oceńcie :)
Obrazek
bruster
Początkujący
Początkujący

Postautor: danielatko » 14 lip 2018, 16:51

Zobaczcie sobie sale http://www.zlotapodkowa.com.pl/index.html#contact pod Płockiem, to tylko kawałem dojazdu od Warszawy, a naprawde warto. Sala jest piekna, klimatyzowana i pieknie udekorowana, o nic nie trzeba sie martwic, bo obsluga zorganizowana perfekcyjnie. Ja wspominam najpiekniej na swiecie ten dzien, bo naprawde wszystko bylo dopiete na ostatni guzik :)
danielatko
Początkujący
Początkujący

Postautor: wasia3 » 21 lip 2018, 07:16

Bardzo duzo sal weselnych jest w tej okolicy, ale trzeba przegladac rozne oferty wczesniej i pytac o terminy. W wiekszosci sa dosc odlegle. Taki Dom Weselny Astoria np. organizuje wesele i mozna tutaj zmiescic sporo gosci. Moze wlasnie takie miejsce?
wasia3
Początkujący
Początkujący

Postautor: aleks454 » 30 lip 2018, 20:16

Moim zdaniem najlepszą oferte taxi w Warszawie mają http://www.taximpt.pl/, mają bardzo rozbudowaną oferte.
aleks454
Początkujący
Początkujący

Postautor: pomarka » 31 lip 2018, 23:35

Sama jestem z Warszawy a robiłam wesele w Bielsku w Kameliowym Zakątku.Bardzo fajne sale mają ,my mieliśmy kameliową bo było dużo osób.Problemu z zakwaterowaniem tez nie było ,bo wszystkich gości zakwaterowano w hotelu obok. Chcieliśmy mieć tak klimatycznie i tak własnie było.
pomarka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Biszopo » 02 sie 2018, 18:32

Mi rodzina doradzała w tym temacie. Nie zawiodłem się na ich propozycjach.
Awatar użytkownika
Biszopo
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 16 sie 2018, 13:37

Wesele warto zorganizować jak najbardziej w hotelu, przecież musimy mieć miejsce do odpoczynku czy to dla nas czy też innych gości. No i trzeba wspomnieć że sale weselne w hotelach są przepiękne. Ja byłam na weselu koleżanki w hotelu http://www.hotelwitek.pl/pl/ . Podobało mi się przede wszystkim ze względu na ciekawy wystrój i smaczne jedzenie. Obsługa bardzo miła. Bardzo wygodnie jest organizować wesele w hotelu bo goście mogą też przenocować jeśli są z daleka.
domi78
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Off Topic