MotoKobieta.pl • Wyświetl temat - Wypożyczalnia somochodów

Wypożyczalnia somochodów

O wszystkim i o niczym

Wypożyczalnia somochodów

Postautor: Motorniczka » 21 cze 2017, 13:16

Hej,
chciałabym wiedzieć czy macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie samochodów w Polsce? Uważam, że warto zrobić listę takich bo sama ostatnio się przekonałam,
że samochód na wakacjach to dobra rzecz jeśli planujemy zwiedzanie. Mega pozytywnie zaskoczył mnie białostocki wynajem aut jak byłam z dzieciakami w odwiedzinach u rodzinki. Bardzo szybko wynajęliśmy od nich samochód aby pojeździć na wycieczki i jestem ciekawa jak to wygląda w innych miastach w Polsce taki wynajem :)
Motorniczka
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wypożyczalnia somochodów

Postautor: abooot » 27 cze 2017, 07:35

O proszę, może z nich skorzystam :)
abooot
Początkujący
Początkujący

Postautor: ovlina » 19 kwie 2018, 09:54

A czy słyszałyście może o tej wypożyczalni samochodów z Chorzowa? Pytam, bo wybieram się tam na kilka dni i spodobała mi się ich oferta.
ovlina
Początkujący
Początkujący

Postautor: kal-ell » 23 kwie 2018, 20:41

Znów temat o którym trzeba posiadać odpowiednią wiedzę. Lepiej ją pozyskać i wdrożyć w życie.
Korony są nieważne. Jesteśmy księżniczkami z charakteru. Jesteśmy zdolne, niezależne i bardzo arystokratyczne.
Awatar użytkownika
kal-ell
Początkujący
Początkujący

Postautor: mczay » 05 maja 2018, 19:37

Sprawdzoną wypożyczalnią jest również http://victoriaautohandel.pl/ - przy pomocy jej strony internetowej można wybrać miejsce odbioru samochodu i określić się, na jaki okres czasu zechcemy go wypożyczyć. W jej ofercie można również znaleźć modele premium, w sam raz na ślub i inne, ważne uroczystości.
mczay
Początkujący
Początkujący

Postautor: vicky195 » 09 maja 2018, 08:22

W większych miastach jest wiele wypożyczalni samochodów, więc ze znalezieniem jakiejś nie ma na ogół problemów. Dobra wypożyczalnia samochodów bez kaucji jest na http://carfree.pl/ - działają w wielu miastach, a samochodów mają naprawdę wiele. Na co zwrócić uwagę? Z pewnością warto przeczytać umowę i zadbać o odpowiednie ubezpieczenie, a przed odbiorem po prostu obejrzeć dokładnie auto.
vicky195
Początkujący
Początkujący

Postautor: Borys51 » 17 maja 2018, 14:53

Wypożyczalnie samochodów to już chyba nic nowego.
Borys51
Początkujący
Początkujący

Postautor: Devil93 » 13 cze 2018, 08:35

Motorniczka pisze:Hej,
chciałabym wiedzieć czy macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie samochodów w Polsce? Uważam, że warto zrobić listę takich bo sama ostatnio się przekonałam,
że samochód na wakacjach to dobra rzecz jeśli planujemy zwiedzanie. Mega pozytywnie zaskoczył mnie białostocki wynajem aut jak byłam z dzieciakami w odwiedzinach u rodzinki. Bardzo szybko wynajęliśmy od nich samochód aby pojeździć na wycieczki i jestem ciekawa jak to wygląda w innych miastach w Polsce taki wynajem :)

Jeśli chodzi o Białystok, to ja słyszałam o tej wypożyczalni http://wypozyczalnia.konrys.pl/ samochodów osobowych i dostawczych marki Fiat. Podobno można tam wypożyczyć zarówno starsze, jak i najnowsze modele wyłącznie tej marki. Czy ktoś z Was wynajmował u nich samochód? Ciekawi mnie, jak wyglądają formalności i czy dużo zapłacę przy dwudniowym skorzystaniu z usługi. Jadę zwiedzić to miasto i nie mam zamiaru brać własnego auta, bo to zawsze kłopot ze śledzącą policją.
Devil93
Początkujący
Początkujący

Postautor: karolajna » 23 lip 2018, 07:33

A jaką wypożyczalnie samochodów w Warszawie polecacie na wynajem długoterminowy auta? Moja przyjaciółka poszukuje auta, ponieważ została oddelegowana do pracy w oddziale firmy, właśnie w Warszawie. Zależy jej na tym, by było to auto komfortowe, ale też niezbyt duże. Wiem, że wymagania dość konkretne, no ale co zrobić. Taki typ :)
karolajna
Początkujący
Początkujący

Wróć do Off Topic