Adwokat, czy prawnik?

O wszystkim i o niczym

Re: Adwokat, czy prawnik?

Postautor: tanier4 » 27 lip 2018, 18:10

Dzięki wielkie za bardzo interesujące porady. Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą ;)
My, ludzie pracujący w tym fachu, mawiamy, że najniebezpieczniejszym zwierzęciem w zoo jest człowiek.
tanier4
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Markiza » 08 sie 2018, 12:49

Pojęcia bardzo zbliżone. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej to mogę Ci polecić Kancelarię Prawną BGB z Łodzi
Markiza
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 18 wrz 2018, 06:45

A czy ktoś z was kojarzy może Kancelarię Adwokacką Kopko zobacz? Właśnie szukam kogoś wykwalifikowanego i obeznanego w prawie dla nieletnich. Mojej siostry syn ma mieć sprawę w sądzie dla nieletnich o demoralizację. Potrzebuję wsparcia prawnego kogoś profesjonalnego. Co myślicie o tej kancelarii?
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: aleks454 » 30 wrz 2018, 16:57

Jeśli potrzebujecie porady prawnej to czasem warto poczytać takie blogi jak ten http://www.kancelaria-hnatyszyn.pl/blog/ tutaj macie porady od adwokata z doświadczeniem i praktyką w kancelarii. Tutaj macie wpisy na różne tematy prawne. Bardzo jest to przydatne. Polecam serdecznie.
aleks454
Początkujący
Początkujący

Postautor: gochawor » 01 paź 2018, 08:53

Najlepiej znaleźć kancelarię gdzie znajdziesz i prawnika, adwokata i radcę prawnego. W kancelarii http://www.kancelaria-rzeszow.com/ najlepiej poradzą Ci do kogo się zwrócić.
gochawor
Początkujący
Początkujący

Postautor: Callas » 02 paź 2018, 12:49

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe Poznań, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.
Callas
Początkujący
Początkujący

Postautor: Fantastyczna12 » 09 paź 2018, 15:23

Wszystko zalezy od tego jaki rodzaj sprawy masz przed sobą, jeżeli chodzi o sprawę karną to polecam Ci sie zapoznać z osobą jaką jest https://www.sprawa-karna.pl/ Znajdziesz tutaj prawdziwego profesjonaliste odnośnie spraw sądowych. Warto będzie sie zainteresowac tym adwokatem ponieważ wygrał już wiele spraw i wiele razy ratował kogos przed sądem.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: vania33 » 23 paź 2018, 00:38

Ja poszukuje dobrego notariusza. Co powiecie o http://monikaszyndak.notariusz.pl/ ? Słyszałam że to sprawdzony notariusz w Rzeszowie.
vania33
Początkujący
Początkujący

Postautor: lumiere » 24 paź 2018, 15:44

Zgadzam się w zasadzie z moim poprzednikiem. Nic dodać i nic ująć.
Przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent, lecz także ustawiczna praca – Ernst Zacharias
lumiere
Początkujący
Początkujący

Postautor: Brrrum » 02 lis 2018, 20:26

To prawda, ze wszystko zależy od rodzaju sprawy. Generalnie co by to nie było warto zdecydować się na pomoc prawną. Moja kumpela własnie jest po pierwszej rozprawie rozwodowej. Jej mąż nie chce iśc na ugode ale Magda wzieła do pomocy mecenasa Budrewicza a on jest mega skuteczny wiec myśle, że uda się wszystko załatwić korzystnie dla niej.
Przede wszystkim mecenas opracował dobra strategię dzieki czmeu udało sie zbic z tropu jej meza. Trzymam kciuki za nią aby szybko pozbyał sie balastu.
Brrrum
Początkujący
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic