trądzik

Kosmetyki, trendy makijażowe, pielęgnacja ciała, demakijaż i wszystko to co sprawia, że nawet po 3 zarwanych nocach jesteśmy tak piękne!

Re: trądzik

Postautor: Strus » 20 lip 2018, 10:59

Do dermatologa powinno się iść, żeby chociaż zdiagnozował przyczyny trądziku.
Strus
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: storczyk » 09 wrz 2018, 16:38

Ja coraz częściej używam tylko kosmetyków naturalnych. Obecnie rozglądam się trochę za nowymi produktami i przyznam, że zaciekawił mnie taki krem bb sklep. Nigdy nie używałam kosmetyków azjatyckich, a Wy? Jestem bardzo zaciekawiona ich działaniem.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Postautor: Devil93 » 25 paź 2018, 11:43

Trądzik to uporczywy problem, ale nie zdajmy się zwariować, są na niego sposoby. Kluczowe jest przede wszystkim dbanie o cerę. Mam na myśli jej codzienne tonikowanie i oczyszczanie kremami specjalnymi dla cery trądzikowej. Potem ważne jest nawilżenie i regeneracja. Można to uzyskać, stosując na przykład naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum od marki Calluna Medica. Grunt, to próbować i się nie poddawać.
Devil93
Początkujący
Początkujący

Postautor: lenaxx » 25 paź 2018, 22:13

U mnie problem zniknął jak zaczęłam stosować antykoncepcję. Co prawda belarę to głównie zaczęłam stosować na problemy z zespołem napięcia przedmiesiączkowego, czyli tego całego pms, który uprzykrzał mi normalne funkcjonowanie co miesiąc. Było na tyle źle, że przeciwbólowe leki nie pomagały. Na szczęście mam już to za sobą.
lenaxx
Początkujący
Początkujący

Postautor: wasia3 » 06 lis 2018, 08:38

Tradzik nie zawsze sam znika, więc warto sobie pomoc w leczeniu. Wiem, ze takie https://konopmed.pl/ kosmetyki konopne maja wielu zwolennikow i właśnie także w leczeniu tradziku się ich uzywa. Mozna sobie sprawdzic, czy takie kosmetyki nie beda także nam odpowiadaly. Bez problemu je sobie zamowimy. Warto sprobowac roznych kosmetykow, by szybko wyleczyc tradzik.
wasia3
Początkujący
Początkujący

Postautor: milka » 06 lis 2018, 11:07

Wypróbuj kąpiele magnezowe. Tutaj http://zechsal.pl/ możesz kupić płatki magnezowe. Dodaje się je do kąpieli i gotowe. To sole magnezu w czystej postaci. Polecane są właśnie przy rożnych chorobach skóry - egzema, trądzik itp. Przyspieszają gojenie ran i likwidują stany zapalne. Spróbuj, myślę, że to pomoże.
milka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Runa » 10 lis 2018, 15:34

Długo miałam ten problem i kiedy w końcu udało mi się pozbyć trądziku to pozostały po nim szpecące blizny. Byłam załamana, ale mama namówiła mnie do bezpiecznego zabiegu w klinice Novoderm. Właśnie zamierzam się umówić na wizytę. Sporo słyszałam o zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. To jedyny ratunek dla mojej zniszczonej cery. Dużo pozytywnych opinii słyszałam o klinice i doświadczeniu personelu, dlatego nie mam obaw, żeby zostać ich pacjentką.
Runa
Początkujący
Początkujący

Postautor: Runa » 10 lis 2018, 16:13

Na rynku jest wiele preparatów na takie dolegliwości skórne. Ja moją skórę twarzy powierzyłam pielęgnacji kosmetykom naturalnym, których jakość przewyższa wiele innych. Jest to Calluna Medica. Mają kremy i maseczki do różnych typów skóry, ale dla mnie najlepszy okazał się naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum oraz maseczka przeciwtrądzikowa Hiszpania. Nie wiedziałam o istnieniu tych kosmetyków i ich cudownym działaniu, gdyby nie Wiktoria Omyła, która bardzo sobie chwali tą ekskluzywną markę.
Runa
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 12 lis 2018, 15:17

Odpowiednia pielęgnacja twarzy z trądzikiem jest najważniejsza. Na początek myślę, że warto kupić sobie sklepie maski do twarzy i plastry na nos marki Purederm https://malahit.pl/brands/vitarain/ , które dokładnie dzięki swojej strukturze skutecznie złuszczą naskórek i usuną zanieczyszczenia z cery. Na stronie malahit.pl widziałam mnóstwo fajnych ofert. A nawet i promocję, - 20% obniżki. Przykładowo plastry kupicie już za 19,88 zł.
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Poprzednia

Wróć do Uroda