Impreza integracyjna

Wszystko co dzieje się w świecie motoryzacji.

Moderator: Enid

Impreza integracyjna

Postautor: Wito00 » 25 wrz 2018, 13:24

Jeżeli masz porządny team w przedsiębiorstwie oraz chcesz aby był bardziej zgodny ze sobą, to najlepszym zamysłem będzie skombinować gry integracyjne w odmiennej formie. Ja tak zrobiłem i naprawdę promuję. Jestem dumny z mojego teamu, ponieważ dzisiaj stanowimy zharmonizowaną ferajną. Co pewien czas wspólnie wychodzimy zabawić się. Polecam fxevents.pl.
Wito00
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Impreza integracyjna

Postautor: storczyk » 05 paź 2018, 09:41

Organizacja takiej imprezy nie zawsze jest łatwym zadaniem. Aby wszystko było dopięte na ostatni guzik to trzeba się na tym przede wszystkim znać. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie organizacja eventów warszawa. Warto się przyjrzeć temu, co oni mają do zaoferowania.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Re: Impreza integracyjna

Postautor: martakk » 12 paź 2018, 13:17

A myśleliście może o zorganizowaniu imprezy przebieranej? Na takiej wesołej imprezie na pewno wszyscy dużo lepiej się zintegrują. O stroje nie musicie się martwić - wystarczy, że zajrzycie do internetu, na przykład tutaj: https://marlux.eu/pol_m_STROJE-I-DODATKI_DLA-DOROSLYCH_damskie-204.html. Jest z czego wybierać.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Wróć do Zloty, imprezy, targi etc