Impreza firmowa

Wszystko co dzieje się w świecie motoryzacji.

Moderator: Enid

Impreza firmowa

Postautor: Wito00 » 24 lip 2018, 12:48

Jeżeli masz wartościowy zespół w firmie i pragniesz aby był bardziej zgodny ze sobą, to najlepszym planem będzie przygotować gry integracyjne w przeróżnej formie. Ja tak zrobiłem i rzeczywiście promuję. Jestem zadowolony z mojego teamu, bo dzisiaj jesteśmy zgraną paczką. Co jakiś czas wspólnie wyruszamy pobawić się. Polecam fxevents.pl.
Wito00
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Impreza firmowa

Postautor: ulajka » 29 lip 2018, 17:57

Organizację imprez firmowym zawsze zlecam najlepszym -> Dreamlandia w Krakowie: http://www.dreamlandia.pl/imprezy-firmowe-integracyjne-krakow/. Mnóstwo pysznego jedzenia, animatorzy dbający o to by każdy gość/klient wyszedł zadowolony. A do tego wspaniała atmosfera i to za niezbyt wygórowaną cenę!
ulajka
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 15 sie 2018, 06:46

Mamy rodzinny biznes i regularnie, przynajmniej raz do roku organizujemy tego typu imprezy. One świetnie integrują wszystkich pracowników i motywują nawet do pracy. Na przyjazną atmosferę i perfekcyjnie dopasowane menu możemy zawsze liczyć w Restauracji Akademia w Warszawie. To lokal o najlepszej w stolicy renomie, w którym także nasze znajome firmy lubią się spotykać.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Maro99 » 23 sie 2018, 22:11

Gdy posiadasz porządny personel w firmie i planujesz by był bardziej zestrojony ze sobą, to najlepszym zamysłem będzie skombinować zabawy integracyjne w przeróżnej formie. Ja tak zrobiłem i faktycznie rekomenduję. Jestem zadowolony z mojego teamu, bo dzisiaj stanowimy zgraną paczką. Co pewien okres wspólnie wyruszamy zabawić się. Rekomenduję fxevents.pl.
Maro99
Początkujący
Początkujący

Postautor: tankusia » 08 paź 2018, 10:45

Jest wiele sposobów na imprezy firmowe, dobrym pomysłem może byc na przykład agencja hostess Taka agencja może dostarczyć wam pięknych kobiet które będą odpowiedzialne za prowadzenie imprezy firmowej w dobrej atmmosferze, warto sie nad tym zastanowić jeżeli zalezy Ci na tym aby impreza była naprawdę dobra, oraz by nikt sie na niej nie nudził.
tankusia
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Fantastyczna12 » 16 lis 2018, 09:59

Jeżeli interesuje was coś wiecej niz tylko impreza jako impreza to polecam wam zapoznac sie z tą ofertą https://devil-cars.pl Dzięki dobrym i szybkim samochodom twoj personel przeżyje coś niesamowitego na torze, wszystko z doswiadczonymi kierowcami dzięki którym będą się świetnie bawić. Również i ty zyskasz na tym wypadzie nie tylko w oczach pracowników ale również niezapomniane przygody.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 29 gru 2018, 15:14

Skoro wybieracie się na imprezę firmową warto byłoby zajrzeć na stronę https://www.2kc.pl i zasięgnąć informacji jak poradzić sobie z kacem lub go nawet uniknąć. Myślę, że takie wskazówki każdemu się przydadzą. Bo nie ma chyba osoby, która lubi te ciężkie poranki po imprezie.
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Wróć do Zloty, imprezy, targi etc