Jak wybrać rodzinne auto za 10000zł?

Opisy poszczególnych Aut, opinie o nich, pytania i odpowiedzi, opisy silników, wrażenia z jazdy i wszystko inne.

Moderator: Enid

Re: Jak wybrać rodzinne auto za 10000zł?

Postautor: Deneris » 23 lut 2018, 13:28

Posiadanie samochodu jest fajną rzecza ale jak nam przychodzi znaleźć do naprawy tego samochodu odpowiedniego mechanika to dopiero jest wyzwanie. Szukałam sprawdzonych warsztatów i dopiero tutaj http://auto-pikamax.pl/ okazało się, ze trafiłam na profesjonalistów.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: krzyswlkp » 15 mar 2018, 15:50

Jeśli chodzi o akcesoria samochodowe, to świetne rozwiązania proponuje firma Moto-Obroty.pl gdzie można zrobić zakupy online. Ja kupiłem torbę podróżniczą do mojego Arisa, a także uchwyt do telefonu, i to za niewielkie pieniądze. Jakośc jak najbardziej bardzo dobra jeśli chodzi o zastosowane matriały, także żadna chińska podróbka.
krzyswlkp
Początkujący
Początkujący

Postautor: kawiarenka » 19 kwie 2018, 12:09

jak już masz rodzinę to może pomyślisz nad jakimś większym autem. Też zastanawia mnie czy nie lepiej dołożyć i kupić coś nowszego i bardziej bezpieczniejszego, w końcu rodzina jest najważniejsza. W https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ mają zawsze ciekawe oferty, już kilku moich znajomych zakupiło sobie u nich auto, może warto żebyś się przeszła?
kawiarenka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Aldomot1 » 24 kwie 2018, 20:37

Na rodzinnym aucie nie ma co oszczędzać. mój szwagier kupił rodiusa na 7 osób. Wygodne i bezpieczne auto. Mają bliźniaki i jeszcze dwójkę dzieci. Wózek spokojnie się mieście na wakcje jak jadą to się udaje zapakować
Aldomot1
Początkujący
Początkujący

Postautor: krzyswlkp » 22 maja 2018, 16:49

Fajny pomysł na podarunek, to podstawa. Zastanawiałam się mocno nad estetycznym podarunkiem, i wreszcie odszukałem markę, która ma świetne produkty dla facetów i nie tylko. W owym sklepie można kupić np. zaczep do smartphona, bądź torbę podręczną do auta. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach, i przy okazji szybka finalizacja zlecenia. Ciepło rekomenduję markę Moto-obroty
krzyswlkp
Początkujący
Początkujący

Postautor: Fantastyczna12 » 02 wrz 2018, 19:42

Jeżeli chodzi o samochód to polecam wam również zapoznać sie z ofertą jaką przedstawia ta firma https://www.gpsguardian.pl/ Znajdziesz tutaj bardzo dobry lokalizator GPS samochodowy, dzięki któremu w razie jakiejś kradzieży czy czegokolwiek innego bez najmniejszego problemu namierzysz swój samochód. Warto sie zapoznać z tą stroną. Dzieki niej na pewno uda Ci się odzyskać skradzione auto.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: sosimply » 20 wrz 2018, 12:59

Może warto kupić jakiś sprawdzony używany sprzęt w salonie?
sosimply
Początkujący
Początkujący

Postautor: Brrrum » 28 lis 2018, 21:15

Za taką kwotę można już kupić całkiem fajny samochód, choć może nie najnowszy. Decydując się na zakup auta używanego pamiętajcie, że bardzo przydaje sie inspekcja auta przed kupnem. Niestety w Polsce jest tak, że większość osób decyduje się na sprzedaż auta w momencie jak się coś zaczyna psuć i liczy, że potencjalny klient się nie zorientuje. Dzięki usłudze sprawdzenia samochodu ma się pewność, że nie kupuje się kota w worku. Tego tupu usługi oferuje firma Mzcars. U nich można zamówić dokładna inspekcję wybranego auta po której łatwiej jest podjąć decyzję o zakupie.
Brrrum
Początkujący
Początkujący

Postautor: Anetka1234 » 30 lis 2018, 20:52

U nas dobrze sprawdza się avensis. Na rodzinne bardzo fajny, mamy trójkę dzieci i bez problemu się z tyłu mieszczą. Przestronny, wygodny, dobrze się prowadzi, czego chcieć więcej? :)
Anetka1234
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Samochody osobowe