Pierwsze auto? Tymi na pewno nauczysz się jeździć! :)

Opisy poszczególnych Aut, opinie o nich, pytania i odpowiedzi, opisy silników, wrażenia z jazdy i wszystko inne.

Moderator: Enid

Re: Pierwsze auto? Tymi na pewno nauczysz się jeździć! :)

Postautor: Sterterhatard6 » 04 sty 2018, 08:47

W necie jest naprawdę sporo porad w tym obszarze tematycznym :) Wystarczy sobie w tym celu zajrzeć choćby tutaj http://www.hothatche.pl/ :)
Nie odróżniała jednego niezdrowego organizmu od drugiego, nie dzieliła na lepsze i gorsze, ludzkie i zwierzęce. Życie to życie.
Awatar użytkownika
Sterterhatard6
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kawiarenka » 21 sty 2018, 14:57

moim pierwszym autem jest obecny samochód peugeot 208. Początkowo się go obawiałam, bo nowy samochód to zawsze jest ryzyko, ale tak delikatnie się go prowadzi i mało pali, także spokojnie możesz sobie też go kupić. I radzę się pospieszyć, bo zdążysz jeszcze skorzystać z wyprzedaży rocznika i dostaniesz spory rabat
kawiarenka
Początkujący
Początkujący

Postautor: martaL » 15 maja 2018, 09:45

Moim pierwszym autem był Peugeot 106, małe, miejskie autko. Miło je wspominam. Tanie w użytkowaniu, bezawaryjne. Jedynym większym kosztem była regeneracja tylnej belki. Poza tym nie miałam żadnych większych napraw.
martaL
Początkujący
Początkujący

Postautor: Alexa555 » 24 cze 2018, 20:55

Moment zdania prawa jazdy był jednym z najweselszych momentów w moim życiu. Początkowo całkiem nie umiałam kierować autem, jednak dzięki renomowanemu oskmaster.pl stałam się bardzo profesjonalnym kierowcą. Rekomenduję wszystkim tym którzy, obawiają się zdawania egzaminu prawa jazdy. Z oskmaster będzie to błahostka.
Alexa555
Początkujący
Początkujący

Postautor: Strus » 25 cze 2018, 14:28

Moim pierwszym samochodem zaraz po zdaniu prawka był stary VW polo 2. Idealnie nadawał się dla mnie na naukę jazdy bez instruktora.
Strus
Początkujący
Początkujący

Postautor: piwona » 26 cze 2018, 10:55

W Internecie z całą pewnością uda się znaleźć porady w tym temacie. Wystarczy trochę poszukać ;)
-Kocham Cię - wyznał Jax. - Rozumiesz? Kocham cię tak bardzo, że przez to wariuję.
Awatar użytkownika
piwona
Początkujący
Początkujący

Postautor: Aldomot1 » 03 lip 2018, 10:21

Moim pierwszym autem było yaris, rodzice i dziadkowie złożyli się na moje 19 urodziny. Swietny samochód dla niedoświadczonego kierowcy. Mały zwinny, dobrze się nim parkuje. Do jeźdzenia po mieście jest idealny :)
Aldomot1
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Samochody osobowe