Co dzisiaj jecie na obiad?

Przepisy na Wasze kuchenne 'pewniaki' czyli potrawy, które często robicie i chcecie polecić innym.

Co dzisiaj jecie na obiad?

Postautor: kara » 23 paź 2016, 10:00

Co dzis jecie na obiadek?.Nie szukam inspiracji tylko tak z ciekawości pytam :) Ja własnie skończyam jeść omleta z serem żółtym, szynką drobiową i pieczarkami na wierzczu.Pycha było.
Życze Wam smacznego
Awatar użytkownika
kara
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co dzisiaj jecie na obiad?

Postautor: rmi » 27 paź 2016, 07:43

Na tygodniu najczęscije zupy. Szczególnie w okresie jesienno zimowym kiedy nie mamy okazji na ćwiczenia. Łatwo jest złapać dodatkowe kilogramy a zupy jednak są w miarę chude...
Jeśli masz ochotę na coś z kuchni meksykańskiej to świetna jest ta zupa meksykańska
https://www.przepisy.pl/przepis/zupa-me ... -i-papryka
Z dodatkiem ogórka i papryki. W zupie nie ma miesa. Jest jednak gęsta i treściwa , tak wiec naprawdę można się nią najeść.
Obrazek
Awatar użytkownika
rmi
Początkujący
Początkujący

Postautor: Motorniczka » 14 lis 2016, 16:17

Oj omleta bym zjadła :)
Motorniczka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Motorniczka » 26 gru 2016, 17:31

Ostatnio pisałam o omlecie, ze bym zjadła :) Znalazłam mega przepis na taki omlet z cukinią http://obk.pl/przepisy/omlet-z-cukinia/ :) Smacznie i zdrowo polecam ;)
Motorniczka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Piotrq » 05 lut 2017, 11:37

U mnie dziś na obiad podaję spaghetti carbonara z boczkiem i żółtym serem. Sycące danie.
Piotrq
Początkujący
Początkujący

Postautor: GustavoO » 27 mar 2017, 13:14

U mnie zupa krem z pieczarek, a na drugie danie mielone z ziemniakami i surówką z buraczków.
GustavoO
Początkujący
Początkujący

Postautor: Runa » 28 cze 2018, 06:26

No właśnie niezbyt mam dziś ochotę na pichcenie i wybrałabym się na coś gotowego. Zajrzałam nawet do menu na stronie Restauracji Akademia. Słyszałam, że to najlepszy lokal w Warszawie, ale jeszcze nie miałam okazji nic u nich spróbować. Serwują dziś pomidory malinowe z mozzarellą, risotto z cielęciny i parmezanem oraz na deser selekcję lodów. No i jak z tego nie skorzystać? :)
Runa
Początkujący
Początkujący

Postautor: storczyk » 28 lip 2018, 08:19

Ja mam dziś na obiad udka z kurczaka. Cała rodzina je uwielbia. Przyrządzam je zawsze w piekarniku - posypuję przyprawą do złotego kurczaka Knorr, a następnie wkładam do pieca. Jest to danie bardzo proste w przygotowaniu - ale ta przyprawa robi świetną robotę, skórka od kurczaka dzięki niej jest mega chrupiąca i złocista.
storczyk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Dominika445 » 19 sty 2019, 00:49

Akurat jeżeli chodzi o pomysły na różne obiady to polecam odwiedzić https://sprawdzonakuchnia.pl/ gdzie znajdziesz szeroki wybór inspiracji tych łatwiejszych jak i bardziej rozbudowanych. Ja co jakiś czas staram się dla swojej rodzinki przygotowywać smakołyki z tej strony i za każdym razem wychodzi ten efekt "Wow", a ostatnio na obiad była to zupa ramen :)
Dominika445
Początkujący
Początkujący

Postautor: Magda4 » 11 lut 2019, 11:55

a ja mam zamiar wybrac sie na obiad do restauracji. Nie zawsze mam czas przygotowac cos na obiad wiec takie rozwiazanie jest czasem najlepsze :D Jesli chodzi o dobre restuaracje we Wroclawiu to zdecydowanie OkWine Bar nieopodal rynku http://www.okwinebar.com/ Mają smaczne menu, sporą kartę win,a wnetrza lokalu sa bardzo nastrojowe :)
Magda4
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Przepisy sprawdzone przez Was