Nietypowe jedzenie

Przepisy na Wasze kuchenne 'pewniaki' czyli potrawy, które często robicie i chcecie polecić innym.

Nietypowe jedzenie

Postautor: Deneris » 17 gru 2017, 14:51

Mam brata wege - nie powiem, czasem jak zrobi coś do jedzenia to palce lizać :) Sushi pyszne, sojowe kotlety, wszelkie sałatki, a jak mu się nie chciało ostatnio gotować to zamówił wegetariańską pizzę z Party Pizza i też się super najedliśmy ;)raz na jakiś czas można sobie "zaszaleć" :P
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Nietypowe jedzenie

Postautor: ariel211 » 15 mar 2018, 15:40

Hejka :)
Zastanawiam się właśnie nad wyborem jakiejś ciekawej knajpy z sushi działającej na terenie Katowic... Czy dalibyście może radę mi coś polecić w tym zakresie temtycznym? Ogólnie rzecz biorąc, na niemalże każdym kroku jest sporo tego rodzaju knajp i dość ciężko jest się na coś sensownego zdecydować... Znajomi dość często polecali mi na przykład tę restaurację https://www.susharnia.com.pl/ Czy Waszym zdaniem jest to warte uwagi? Szczególnie kusi mnie Oshizushi oraz Gunkan maki... Wyglądają niezwykle apetycznie, a poza tym po prostu uwielbiam ryby, więc kuchnia japońska wydaje się być w sam raz dla mnie :)

Ogólnie rzecz biorąc, to co sądzicie o kuchni japońskiej? Gustujecie w tego typu strawie, czy wolicie może coś bardziej klasycznego, naszego? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
W rzeczywistości sztuka odzwierciedla widza, nie życie.
Awatar użytkownika
ariel211
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 23 kwie 2018, 14:31

Kto co woli :P. Ja tam wszystko jem, ale staram się wybierać produkty sprawdzone i dobrej jakości. Zdrowy tryb życia jest dla mnie ważny. Często zerkam na internecie w poszukiwaniu dobrych produktów. Ostatnio wpadałam tutaj https://kupiec.pl/produkt/platki-jaglane/ i dowiedziałam się, które płatki jaglane są naprawdę godne kupienia ze względu na smak i jakość.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 09 maja 2018, 15:07

Ja też staram się zdrowo odżywiać i często kupuję zdrową żywność. Ostatnio koleżanka poleciła zerknąć na stronę http://staropolskagaleriasmaku.pl/zywno ... 423,0.html . Ponoć tutaj można zakupić świetną żywność ekologiczną oraz wszelkie produkty bezglutenowe. Sama jestem zainteresowana kilkoma propozycjami i planuje dokonać u nich zakupu. Z tego co słyszałam sklep online, a nawet dwa stacjonarne w Lublinie posiadają produkty wysokiej klasy i przede wszystkim zdrowe.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: aleks454 » 02 wrz 2018, 13:45

Chciałbym Wam dzis polecic frytkownica beztłuszczowa opinie, jest to ranking sześciu frytkownic beztłuszczowych . Według mnie ich ranking jest genialny, jest napisany bardzo przejrzyscie, opisane są wszystkie zalety oraz wady. Skorzystałem z niego i jestem bardzo zadowolony z zakupów.
aleks454
Początkujący
Początkujący

Postautor: Runa » 07 wrz 2018, 17:28

Fajnie, że są takie rozwiązania dla osób, które jedzą troszkę inaczej. Ja jednak gustuję w tradycyjnej kuchni i nie odmawiam sobie niczego. Ostatnio byłam w Bubbles Bar w Warszawie. Cały wieczór przesiedziałam z krewnymi w cudownym ogródku tego lokalu i zajadałam się między innymi sardynkami na grzance Dijon z sosem cytrynowym.
Runa
Początkujący
Początkujący

Postautor: Dalia » 17 wrz 2018, 13:21

Aktualnie też jestem na diecie wegetariańskiej, ale ja sama nie gotuję, bo nie zawsze mam na to czas, a i z pomysłami na coś dobrego różnie bywa. W moim przypadku dieta wegetariańska jest dostarczana przez Wygodną Dietę w formie cateringu dietetycznego. To bardzo wygodne - można zaoszczędzić sporo czasu. Poszczególne dania są naprawdę pomysłowe, no i oczywiście smaczne.

:>
Mistrzyni kierownicy! ;)
Awatar użytkownika
Dalia
Początkujący
Początkujący

Postautor: Magda4 » 04 paź 2018, 13:03

Ja dbam szczególnie o ciało. Oprócz diety ,która nie zawsze jest skuteczna warto nosić bieliznę korygującą. Najlepszą do tej pory zakupiłam od Orirose http://orirose.pl/ dzięki której doczekałam się szybkich efektów. Dodatkowo mam jeszcze od nich pas poporodowy bo marzy mi się powrócenie do dawnej sylwetki sprzed ciąży - czuję że idę w dobrym kierunku. Nawet mam już lepsze samopoczucie, bo czuję że zaczynam na nowo żyć w moim ciele :)
Magda4
Początkujący
Początkujący

Postautor: motoewka » 09 paź 2018, 13:40

Odnośnie do jedzenia, to czy ktoś z was stosuje dietę bezglutenową? Ja coraz częściej zastanawiam się nad wprowadzeniem takiej diety ze względu na problemy zdrowotne, jakie mnie spotykają. nietolerancja glutenu objawy skórne niestety są bardzo dokuczliwe i myślę, że jedynym wyjściem z sytuacji będzie właśnie zastosowanie odpowiedniej diety. Gdzie można kupić jedzenie bez glutenu?
motoewka
Początkujący
Początkujący

Wróć do Przepisy sprawdzone przez Was