Jakie przepisy na imprezy

Przepisy na Wasze kuchenne 'pewniaki' czyli potrawy, które często robicie i chcecie polecić innym.

Re: Jakie przepisy na imprezy

Postautor: Kinia89 » 18 cze 2018, 07:32

Myślę, że w dużym zakresie wszystko zależy od tego gdzie taka impreza się odbywa. Moim zdaniem wybór właściwego miejsca jest bardzo istotny. Ja ostatnio zastanawiałam się gdzie wyprawić swoje czterdzieste urodziny, przede wszystkim chciałam zaskoczyć swoich gości wybierając niebanalne miejsce i trafiłam w ten sposób na restaurację Bubbles. Uważam, że jest to świetne miejsce... Mają tam znakomite potrawy, desery, można teraz usiąść na ogródkach. W dodatku nie brakuje szerokiego wyboru w prawdziwych winach i szampanach.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: martakk » 18 cze 2018, 12:51

Jedzenie to nie wszystko. Najważniejszy jest klimat na takiej imprezie. Warto więc pomyśleć o oryginalnych przebraniach, w których będziecie się prezentować oryginalnie. Myślę, że mogą to być na przykład śmieszne peruki: https://marlux.eu/pol_m_STROJE-I-DODATKI_DODATKI_peruki-212.html. Na pewno na długo zapadniecie gościom w pamięć.
martakk
Początkujący
Początkujący

Postautor: Memfis » 21 sie 2018, 21:19

Tak naprawde wszystko to o czym piszecie wg mnie ma znaczenie. Miejsce - wiadomo - nie ma klimatu, to impreza się nie kręci i raczej i gospodarze i goście nie są zadowoleni. Druga rzecz - jedzenie no to podstawa każdego przyjęcia! Już odeszlam kilka lat temu od organizowania większych uroczystosci w domu... Zareczyny mnie nauczyly, ze to zwyczajnie nie ma sensu! Człowiek sie umorduje przy garach, później przy sprzataniu a taka impreza i tak nie dorównana poziomem imprezy organizowanej w lokalu chociazby tez ze wzgledu na obsluge. Ostatnie urodziny babci tez robilismy w sprawdzonym juz miejscu w domu weselnym pokusa - jakoś od czasów wesela zawsze wybieramy własnie kobyłke, bo klimat miejsca jest niesamowity a dodatkowo catering maja swietny.
Memfis
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 10 wrz 2018, 08:00

Jak wiadomo z doświadczenia, spotkania ze znajomymi zawsze kończą się na jakimś jedzonku. A żeby nie jeść byle czego zawsze zastanawiamy się do jakiej restauracji pójść, zwłaszcza, gdy osób jest więcej niż kilka. Zatem polecam Restaurację Pianka. Menu i dla mężczyzn i kobiet, pyszne desery i piwko. Nic tylko jeść.
domi78
Początkujący
Początkujący

Postautor: aleks454 » 13 wrz 2018, 18:19

Na impreze najlepiej jest wynając profesjonalny catering. Czy widzieliscie juz oferte http://fiesta.com.pl/catering-firmowy-5 ... korzystac/ ? Jest to catering dla firm z ogromnym doświadczeniem oraz profesjonalną ekipą. Są w stanie zoorganizowac impreze w dowolnym miejscu, nawet na kilkaset osób.
aleks454
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Przepisy sprawdzone przez Was