MotoKobieta.pl • Wyświetl temat - remont dachu

remont dachu

Kuchnia - przepisy, zdjęcia
Ogród - rośliny, pomysły aranżacji
Dom - wystrój, zwierzaki
I wszystko inne

remont dachu

Postautor: tinita » 29 mar 2018, 15:49

Będę miała niedługo remontowany dach i potrzebna jest mi porządna folia paroizolacyjna . Czy orientuje się ktoś w temacie i mógłby mi doradzić, którą kupić?
tinita
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: remont dachu

Postautor: sura » 14 maja 2018, 19:26

Sprawdź sobie tutaj - https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane. My u nich kupowaliśmy naprawdę dużo materiałów podczas remontu domu. Po pierwsze, bo wygodnie (wiadomo, zamawiasz kiedy chcesz, nie tracisz czasu na bieganie po sklepach). Po drugie dlatego, że mają niskie ceny, a materiały jakościowo bardzo dobre. Robiliśmy u nich kilka zamówień i zawsze wszystko było ok, więc polecam.
sura
Początkujący
Początkujący

Postautor: karolajna » 16 maja 2018, 13:16

W tym temacie niestety nie pomogę, bo szczerze, to nawet nie wiem, co to jest. Jednak gdybyś równocześnie z remontem dachu, chciała wymienić okna, to polecam Ci stronę https://portalokienny.pl/pol_m_Okna-dachowe_Okna-dachowe-Velux-2215.html Bardzo duży wybór okien dachowych, jestem pewna, że znajdziesz tam model, który odpowie na twoje potrzeby i wymagania.
karolajna
Początkujący
Początkujący

Postautor: Brrrum » 23 lip 2018, 16:11

Remont dachu to dość duże przedsięwzięcie i możesz się spodziewać, że pojawi się przy nim sporo odpadów. Przed rozpoczęciem pracy załatw sobie kontener na złom i odpady budowlane. Takie kontenery oferuje firma Ekombud. W ofercie mają ponad 40 rodzajów kontenerów stalowych. Dzięki pojemnemu kontenerowi składowanie odpadów będzie prostsze i przede wszystkim bezpieczne. Nie byłoby zbyt dobrze aby elementy, które będą zdejmowane z dachu walały się przed domem.
Brrrum
Początkujący
Początkujący

Wróć do Dom i ogród