Kupno skutera

Zastanawiasz się na kupnem samochodu, ale nie miałaś z tym modelem zbytniej styczności, bądź zwyczajnie się nie znasz? Zdaj się na wiedzę użytkowników MotoKobieta.pl. Chętnie pomożemy.

Moderator: Enid

Kupno skutera

Postautor: morela » 22 maja 2014, 15:20

Mam do was pytanie, może któraś z was jest zorientowana w temacie - który skuter warto kupić? Potrzebny mi jest taki mały pojazd na krótkie miejskie trasy. Ogólnie to niby taka zabawka, ale może być praktyczna - bardzo tania jazda. Przeglądam sobie teraz różne skutery http://skutery.net/ ale nie za bardzo wiem na co zwracać uwagę i który jest naprawdę dobry. Co polecacie?
morela
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kupno skutera

Postautor: Mariola_S » 29 maja 2014, 14:54

Przenoszę, myślę, że tu bardziej pasuje :)
Zapraszamy do działu Przedstaw się Napisz coś o sobie, pokaż się i poczytaj o reszcie EKIPY
Amicum proba, probatum ama
Nie jestem specjalistką... Czytam, słucham, oglądam...
Awatar użytkownika
Mariola_S
Administrator
Administrator

Otrzymał podziękowań: 29 razy
Auto: Audi A3 8l AGN

Postautor: Fantastyczna12 » 22 cze 2018, 09:22

Zwracaj uwagę przedewszystkim na markę, Nie kupuj niczego Chinskiego, bo częsciej będzie stał niż jeździł. Jest wiele marek które są godne zobaczneia, Np Pegeot ma bardzo dużo fajnych skuterów. Części jak i akcesoria możesz dostać Tutaj http://enduro7.pl/sklep/ Takie jak kask bez którego nie mozesz się poruszać nawet skuterem :) tego też nie kupuj najtańszego jaki znajdziesz, lepiej zainwestować wiecej. Tylko to cię chroni przed asfaltem.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 22 cze 2018, 18:49

Fantastyczna12 pisze:Zwracaj uwagę przedewszystkim na markę, Nie kupuj niczego Chinskiego, bo częsciej będzie stał niż jeździł. Jest wiele marek które są godne zobaczneia, Np Pegeot ma bardzo dużo fajnych skuterów. Części jak i akcesoria możesz dostać Tutaj http://enduro7.pl/sklep/ Takie jak kask bez którego nie mozesz się poruszać nawet skuterem :) tego też nie kupuj najtańszego jaki znajdziesz, lepiej zainwestować wiecej. Tylko to cię chroni przed asfaltem.

Jeśli kupować części to w sklepach online gdzie mają duży wybór i szansa że szybko się kupi. Ale trzeba pomyśleć o kurierze. Kurier to fajne rozwiązanie jesli chcemy by paczka szybko dotarła na wskazany adres. Niedawno trafiłam na ofertę na tanie przesyłki krajowe kurier dpd póki co uważam, że jest najlepsza. Mają świetne ceny, z tego co wiem dostarczą bardzo szybko paczki, przesyłki są chyba nawet ubezpieczone - czego chcieć więcej.
domi78
Początkujący
Początkujący

Postautor: mczay » 25 cze 2018, 21:09

Jeśli kupować części to w sklepach online gdzie mają duży wybór i szansa że szybko się kupi. Ale trzeba pomyśleć o kurierze. Kurier to fajne rozwiązanie jesli chcemy by paczka szybko dotarła na wskazany adres. Niedawno trafiłam na ofertę na tanie przesyłki krajowe póki co uważam, że jest najlepsza. Mają świetne ceny, z tego co wiem dostarczą bardzo szybko paczki, przesyłki są chyba nawet ubezpieczone - czego chcieć więcej.

No jak jak coś kupuję to wybieram wyłącznie przesyłkę kurierską. Jak sprzedawca jej nie posiada, to sama zamawiam kuriera. Zawsze korzystam wtedy z Sendit. To tani broker kurierski - płacę za przesyłkę kilkanaście złotych, ale mam pewność, że dotrze do mnie na drugi dzień (jak czegoś potrzebuję, zazwyczaj potrzebuję tego "na już").
mczay
Początkujący
Początkujący

Wróć do Czy Polecacie?