Daewoo Matiz

Zastanawiasz się na kupnem samochodu, ale nie miałaś z tym modelem zbytniej styczności, bądź zwyczajnie się nie znasz? Zdaj się na wiedzę użytkowników MotoKobieta.pl. Chętnie pomożemy.

Moderator: Enid

Daewoo Matiz

Postautor: File07 » 22 mar 2014, 21:42

Mam szalone ok 3 tyś i potrzebuję aytka do poruszania się po niewielkim mieście i wożenia dziecka do żłobka. Musi byc 4 drzwiowe. Ten mi chyba najbardziej odpowiada. Jakieś doświadczenia ?
File07
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Daewoo Matiz

Postautor: Mariola_S » 22 mar 2014, 22:48

Zaraz dam znać Chudemu, żeby się wypowiedział bo jego mama ma taką furę :) jedno co wiem to, że części są bardzo tanie :)
Zapraszamy do działu Przedstaw się Napisz coś o sobie, pokaż się i poczytaj o reszcie EKIPY
Amicum proba, probatum ama
Nie jestem specjalistką... Czytam, słucham, oglądam...
Awatar użytkownika
Mariola_S
Administrator
Administrator

Otrzymał podziękowań: 29 razy
Auto: Audi A3 8l AGN

Re: Odp: Daewoo Matiz

Postautor: chudy » 22 mar 2014, 23:05

Mama ma, wczoraj jej gosc w tyl przywalil... Auto do miasta super, kolega rowniez ma. Czesci tanie, spalanie 5/100 jakby sie nie jechlo. Szukaj wersji JOY lub TOP, najbogatsze ze wspomaganiem, szybami w pradzie no i nawet z klima byly. My co prawda dalismy 4 tys. Szukaj najlepiej z robionymi progami i pomalowanymi nie w kolor a w baranka np czarnego. Jezeli nie byly jeszcze robione progi to bedzie trzeba je zrobic, bo rdza wejdzie raz dwa a koszty chore... Progi 50zl/szt a robota ok 400... Tyle w temacie tego autka :)

Wysłane z mojego ST18i
Obrazek
Awatar użytkownika
chudy
Handlarz
Handlarz

Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Daewoo Matiz

Postautor: ambiwalentna » 01 sie 2017, 08:43

trochę już minęło czasu od ostatniego posta, ale właśnie mam w zamiarze kupić Matiza i wyczytałam w ogłoszeniu, że ma zrobione progi. Bardzo mi pomogłeś swoim postem :)
ambiwalentna
Początkujący
Początkujący

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Czy Polecacie?