Peugeot SUV 2006

Jeśli polecasz zakup jakiegoś samochodu (konkretnej marki lub modelu), albo silnika (wkładanego do kilku modeli aut) pisz tutaj. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Nie tylko dowiesz się stąd rzeczy nowych, ale możesz także pomóc komuś przy wyborze samochodu.

Moderator: Enid

Peugeot SUV 2006

Postautor: malgosiasiemankowska » 18 lis 2017, 20:42

Polecam Peugeot 2006 SUV. Jak dla mnie to autko idealne. Określenie "miejskie" idealnie wpasowuje się w.g mnie w ten samochód, mimo że specjaliści od motoryzacji nazywają autami miejskimi takie małe "popierdółki" :) :rotfl2: Wyjeżdżam nim do miasta brakuje miejsca do parkowania? Nie dla mnie bo tam gdzie innym kierowcom nie udało się wjechać np. z powodu wysokiego krawężnika ja zaparkuję. :jupi:. Polecam zakup w salonie nowego samochodu, na koniec roku można załapać się na mega okazje cenowe ostatnich sztuk danego rocznika no i co najważniejsze dla kobiety szeroki wybór kolorów samochodów <3 Kocham moją "Peugeot'inę" <3
malgosiasiemankowska
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Peugeot SUV 2006

Postautor: motorówka » 16 gru 2017, 15:22

Wiesz, co nie kojarze tego modelu 2006 od nich. A u mnie z autem jest tak że ma być niezawodne, bezawaryjne i małe bo jeźdże nim praktycznie tylko do pracy i na zakupy jakieś większe trasy na prawdę mega rzadko się trafiają. Wiec teraz jak szukałam czegoś to ojciec mi doradził peugeota ale 208 i dobrze że go wziełam bo nie dość że fajny to nie drogi
motorówka
Początkujący
Początkujący

Re: Peugeot SUV 2006

Postautor: bruster » 04 sty 2018, 10:03

No to ja mam peugeota 4007, fajny duży samochód, nadaje się na rodzinne auto pod warunkiem że założysz w nim instalację lpg optima żeby zmniejszyć koszty paliwa a można to zrobić w jednym z warsztatów które znajdziesz na tej stronie http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat
bruster
Początkujący
Początkujący

Wróć do Polecam