Honda Civic VI rok 99

Jeśli polecasz zakup jakiegoś samochodu (konkretnej marki lub modelu), albo silnika (wkładanego do kilku modeli aut) pisz tutaj. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Nie tylko dowiesz się stąd rzeczy nowych, ale możesz także pomóc komuś przy wyborze samochodu.

Moderator: Enid

Honda Civic VI rok 99

Postautor: mrandersonur2W » 27 sty 2014, 16:45

Nie zamieniłabym drogie Panie tego samochodu na żaden inny :) Jeździłam już Renault Clio, Nissanem Almerą i Fordem Focusem. Ten ostatni okazał się totalną klapą. W Hondzie czuję się jak ryba w wodzie, jeździ mi się nią bardzo dobrze, jest bardzo wygodna! Poza tym wolę sportowe auta. Nie żałuję i polecam z całego serca, najlepszy samochód jaki mogłam trafić.
mrandersonur2W
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Honda Civic VI rok 99

Postautor: Mariola_S » 29 sty 2014, 01:46

Napisz może jaki masz dokładnie silnik :) Bo wiesz nie każdy jest taki sam, inne osiągi czy awaryjność :)
Zapraszamy do działu Przedstaw się Napisz coś o sobie, pokaż się i poczytaj o reszcie EKIPY
Amicum proba, probatum ama
Nie jestem specjalistką... Czytam, słucham, oglądam...
Awatar użytkownika
Mariola_S
Administrator
Administrator

Otrzymał podziękowań: 29 razy
Auto: Audi A3 8l AGN

Re: Honda Civic VI rok 99

Postautor: Janek » 09 cze 2017, 10:21

Ja polecam równięż tą Hondę. Kiedyś tylko kibole Śląska wybili szybę pod wrocławskim ZOO. Na szczęście znajomy polecił mi sklep szyby24 gdzie znalazłem idealnie dopasowaną szybę do mojego autka :)
Janek
Początkujący
Początkujący

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Polecam