Chwilówka

Ciekawostki motoryzacyjne

Moderator: Enid

Re: Chwilówka

Postautor: teodora » 08 lut 2019, 18:15

Na rynku nie brakuje firm specjalizujących się w udzielaniu chwilówek.
teodora
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Gojka » 14 lut 2019, 08:45

Owszem, takich firm jest sporo. Ale czy chwilówka to dobre rozwiązanie? Według mnie nie. Spotkałam kilka osób z naprawdę ogromnymi kłopotami w związku z wziętymi chwilówkami, najpierw była jedna, później druga, trzecia, aż w końcu tarapaty na całego. W takiej sytuacji pamietajcie, że poprzez Habza Finanse można załatwić kredyt kredyt konsolidacyjny PKO Nawet jeśli wcześniej staraliście się w PKO i dostaliście odmowę, spróbujcie w Habza Finanse ponownie.
Gojka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Paweł34 » 15 lut 2019, 12:31

Może zainteresuje Cię oferta na stronie AasaDlaBiznesu tutaj znajdziecie uważam naprawdę dobrą ofertę pożyczki. Poczytajcie wszystkie informacje. Zawsze trzeba wiedzieć co się podpisuje. Na stronie znajdziecie też ciekawego tematycznego bloga. Artykuły tez mogą się wam przydać. Polecam serdecznie.
Paweł34
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 19 lut 2019, 19:02

Przemyślałam sobie ostatnio całą sprawę i chyba postawię na pożyczkę pod zastaw auta. Dzięki nim mogę zyskać dodatkowych pieniędzy, a ponieważ mają dobre warunki i niskie oprocentowanie. To myślę, że jest to idealne dla mnie rozwiązanie i będę wstanie ich spłacić.
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Poprzednia

Wróć do Ciekawostki