Chwilówka

Ciekawostki motoryzacyjne

Moderator: Enid

Chwilówka

Postautor: Paula883 » 30 lip 2018, 08:38

Jak zastanawiacie się jaką chwilówkę wybrać to podsyłam Wam bardzo interesujący blog dotyczący właśnie tego zagadnienia - http://chwilowkionline.edu.pl/. Ja go czytam regularnie żeby być na bieżąco. Rekomenduję to również Wam :)
Paula883
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Chwilówka

Postautor: Gojka » 03 lis 2018, 16:52

Chwilówka to odpada zupełnie. Czytałam o takich przypadkach, kiedy wzieła kobieta chwilówkę, bodajże 2000 złotych i chciała się z tego wycofać, dosłownie na drugi dzień. Okazało się, że oczywiście może się wycofać, ale musi oddać nie 2000 a 10000 ;( Masakra po prostu, jak to trzeba uważać, co się podpisuje. Można się tak urządzić, że już tylko konsolidacja chwilówek może sytuację uratować.
Gojka
Początkujący
Początkujący

Re: Chwilówka

Postautor: milka » 14 lis 2018, 11:09

Jak się nie czyta umów to niestety można trafić na nieuczciwe firmy. Ale są też solidne. I z takich trzeba korzystać. Ja nie uważam, żeby chwilówki były złe. Tym bardziej, że często można trafić np. na darmowe chwilówki - a to się bardzo opłaca. Tylko jak mówię - trzeba wiedzieć co się podpisuje.
milka
Początkujący
Początkujący

Wróć do Ciekawostki