Ferie zimowe

Zarówno te zagraniczne, jak i weekendy w pięknych polskich miastach, ciekawe targi, niedzielne wypady za miasto.

Ferie zimowe

Postautor: Devil93 » 11 gru 2018, 13:13

Cześć, cześć, jakie macie plany na tegoroczny urlop zimowy? Jakiś wypad się kroi, a może zostajecie w domach i cieszycie się jego ciepłem? Nasze dzieciaki są już na tyle duże, że wypatrzyły w sieci Primaverę i ich pomysł na rodzinne ferie zimowe http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie ... orzem-2019 . Proszą nas, byśmy się tam wybrali i chyba spełnimy ich prośbę. Przecież możemy się tam pobawić razem, skorzystać z Parku Wodnego. pospacerować nad morzem w każdej chwili, bo hotel blisko niego leży , a także dobrze zjeść. Musimy przeliczyć budżet i się ewentualnie wpisać.
Devil93
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ferie zimowe

Postautor: fiona45 » 14 gru 2018, 21:51

Ferie zimowe to frajda dla dzieci i rodziców, którzy lubią z nimi spędzać czas na zimowe wygłupy i sporty ekstremalne lub nawet zjazdy na sankach. Sami już planujemy jakiś fajny wyjazd. Okazje i propozycje dobre oglądałam już na STEEZE TRAVEL . Myślę, że takie wyjazdy sprawdziły by się idealnie dla nas czwórki.
fiona45
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 10 sty 2019, 14:05

Uwielbiam okres zimowy, bo mogę wtedy jechać w góry i pojeździć sobie na desce. A wy też uprawiacie tego typu sporty? Jak macie ochotę troszkę dowiedzieć się o trikach snowboardowych to możecie sobie zajrzeć w artykuł http://lulagoga.pl/blog/5-trikow-snowbo ... reestylem/ . Jest tam wiele cennych wskazówek w tym kierunku.
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Joleczka091 » 10 sty 2019, 17:29

U nas ferie już za dwa tygodnie i powoli myślimy co sobie zorganizować. Myślę, że na pewno zdecydujemy się na wyjazd w góry, ponieważ o tej porze roku są naprawdę magiczne i można poczuć prawdziwą zimę. Mamy zamiar wybrać jakąś mniejszą miejscowość jak Białka Tatrzańska, ponieważ nie lubimy tłoku i zbyt komercyjnych miejscowości. Do tego można tam również skorzystać z basenów termalnych w Terma Bania. Tym bardziej, ze obiekt powiekszył powierzchnię basenów o jakieś 200 metrów kwadratowych i dorzucił tam różnego rodzaju masażery oraz barek na wodzie. Taki wypoczynek musi być naprawdę niezapomniany. A mi z pewnością przyda się trochę zresetować i odpocząć od pracy... A i dzieciakom przyda się jakaś fajna rozrywka :)
Joleczka091
Początkujący
Początkujący

Postautor: Memfis » 11 sty 2019, 21:01

My w tym roku pierwszy raz nie jedziemy w góry ale tutaj do trzciela http://ranchocolorado.pl/noclegi/ wynajelismy z siostra i jej facetem domek dla wiekszej ekipy. W trakcie dolłącza do nas pozostali z paczki. Zarezerwowalismy juz sobie paitnball u wlascicieli i psie zaprzęgi. Liczymy ze spadnie snieg to moze nawet uda sie zorganizowac solidny kulig
Memfis
Początkujący
Początkujący

Wróć do Wycieczki