Co zobaczyć w Warszawie

Zarówno te zagraniczne, jak i weekendy w pięknych polskich miastach, ciekawe targi, niedzielne wypady za miasto.

Co zobaczyć w Warszawie

Postautor: motoewka » 24 lip 2018, 17:09

Hej! Byliście już kiedykolwiek w Warszawie? Jeśli nie i nie wiecie, co warto zobaczyć to mogę wam polecić portal https://walkwarsaw.pl . Sama miałam okazję z niego korzystać. Znajdziecie tam wszystkie miejsca oraz atrakcje turystyczne, a także niezbędne informacje na temat tego miasta.
motoewka
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co zobaczyć w Warszawie

Postautor: Rysia85 » 22 wrz 2018, 15:30

Polecam odwiedzić Muzeum Pragi Warszawskiej oraz Muzeum Warszawy. W każdym z tych obiektów dla zwiedzających dostępne są audio przewodniki . To takie urzadzenia w stylu walkmana :). W nich wgrane sa ścieżki dźwiękowe, w których zawarte sa informacje dotyczące wystaw. Audioprzewodnik doskonale zastępuje prawdziwego przewodnika, poza tym daje nam możliwość swobodnego zwiedzania. Coraz więcej nowoczesnych muzeów korzysta z tego sprzętu.
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: valia1 » 07 lis 2018, 15:37

Fajny się wydaje ten portal. Tyle razy byłam w Warszawie i nawet nic nie zwiedziłam.
valia1
Początkujący
Początkujący

Postautor: milka » 09 lis 2018, 11:31

Fakt, że w Warszawie jest co zwiedzać. Ale przewija się też tam mnóstwo osób. A w takim tłumie bardzo łatwo stracić np. portfel z dokumentami i nieszczęście gotowe. Warto na wypadek takiej sytuacji się zabezpieczyć. Jest na rynku usługa Bezpieczny portfel https://www.mysafety.pl/dokumenty. Oferuje ją firma mySafety. To prosty sposób, by w razie utraty dokumentów móc je szybko zastrzec. Wystarczy jeden telefon do Centrum Alarmowego związanego z usługą. A Bezpieczny portfel to dużo więcej. Rzućcie okiem.
milka
Początkujący
Początkujący

Wróć do Wycieczki