Ulubiony system płatniczy?

My i nasze zakupy :)

Ulubiony system płatniczy?

Postautor: Kinia89 » 28 kwie 2018, 15:20

Hejka kochani...
Może mam takie troszkę dziwne i nie typowe pytanie, ale zastanawia mnie jaki jest wasz ulubiony system płatniczy? Zakładam wkrótce sklep internetowy dlatego chciałabym wiedzieć na co zwrócić uwagę itd. Na pewno wybiorę przelewy tradycyjne wejdź taki kanał płatniczy znalazłam u tej świetnej spółki CashBill... A co dalej? Wybrać jeszcze inną opcje?
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ulubiony system płatniczy?

Postautor: karolajna » 16 maja 2018, 13:21

Lubię wszystkie systemy, które sprawiają, że płatność staje się dziecinnie prosta. Takie, w których nie trzeba za każdym razem się logować i wpisywać strasznie długich kodów. A zmieniając delikatnie temat, pamiętaj, że prowadząc sklep internetowy, potrzebujesz kasy fiskalnej. Przydatna może okazać się strona intermarket.com.pl. Życzę powodzenia w prowadzeniu sklepu!
karolajna
Początkujący
Początkujący

Re: Ulubiony system płatniczy?

Postautor: Nina34 » 24 maja 2018, 14:08

Ostatnio jako przedsiębiorstwo udaliśmy się na konferencję i jednocześnie debatę głoszącą o nowych procedurach w sprzedaży. Od samego początku zdumiona byłam tym, że wszystko było zautomatyzowane. Dysponowali oni tam systemami do wybierania i systemami konferencyjnymi. Ogół na wysokim szczeblu. Wybrane idee wprowadzam już u siebie w instytucji. Spójrz na systemy konferencyjne.
Nina34
Początkujący
Początkujący

Wróć do Shopping