drukarka dla studenta

To czym zajmujesz się na co dzień i codzienne problemy/radości z tym związane.

drukarka dla studenta

Postautor: lillou » 11 lis 2015, 21:59

Czy możecie polecić jakąś tanią drukarkę dla studenta, oczywiście fajnie by było jakby miała tanie zamienniki.
lillou
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: drukarka dla studenta

Postautor: anitakot30 » 05 gru 2016, 18:20

jeśli jeszcze szukasz to polecam Ci brothera j105, można do niego kupić tanie zamienniki, dobre są actisy, sam na nich drukuję u siebie i jestem zadowolony zarówno z nasycenia jak i wydajności,a przede wszystkim z ceny
anitakot30
Początkujący
Początkujący

Postautor: lillou » 05 gru 2016, 22:19

Dzięki, drukarka już zakupiona, w końcu kupiłam model hp p1102w ale n pewno będę pamiętać o tych zamiennikach bo niedlugo mi się toner kończy
lillou
Początkujący
Początkujący

Postautor: gogos » 06 gru 2017, 10:00

Mam podobny problem i myślę, że nie ma sensu zakładać nowego tematu. Mówiąc wprost - zastanawiam się nad HP Deskjet Ink Advantage 2136. Miał ktoś do czynienia z taką propozycją? Jeżeli tak, jak przedstawiały się wrażenia? Dodam też, ze nawet udało mi się znaleźć tusze do tej propozycji. https://inkhouse.pl/materialy,do-hp-des ... -2976.html Liczę na pomoc.
gogos
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 09 kwie 2018, 09:07

Ja mam drukarkę HP i jestem bardzo z niej zadowolona bo tusze nie są drogie. Zajrzyj sobie koniecznie na stronę https://www.igalo.eu/tusze-do-drukarek-atramentowych-hewlett-packard-19373, znajdziesz tam bardzo duży wybór tuszy do wszystkich modeli drukarek HP. Możesz zdecydować się na tusze oryginalne lub zamienniki.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Speedek » 09 kwie 2018, 12:20

Ja tam się tym nie interesuję. Nie ma to dla mnie większego znaczenia.
Wszystko - a zwłaszcza szczęście i zdrowie- może zniknąć w ułamku sekundy, ale im spokojniej potrafisz to przyjąć lub im więcej możesz pozostawić światu po sobie, gdy już odejdziesz, tym lepiej
Awatar użytkownika
Speedek
Początkujący
Początkujący

Postautor: dobrakobieta » 25 lip 2018, 11:59

A masz jakieś konkretne preferencje, na przykład co do firmy? Ja używam drukarki HP i jestem bardzo zadowolona. Tanie drukarki właśnie tej firmy są dostępne w sklepie https://www.drukuj24.pl/ - myślę, że tam na pewno coś dla siebie znajdziesz ;) Od razu możesz tam również zakupić bardzo tanie tusze - polecam jednak tusze oryginalne, które wcale nie mają takich wysokich cen, jak by się mogło wydawać ;)
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Postautor: motoewka » 27 lip 2018, 12:02

Hej! Mnie ciekawi, gdzie zaopatrujecie się w tusze do drukarek? Muszę kupić nowe tusze i nie wiem gdzie. Myślę o ofercie https://drukson.pl/18-tusze-i-glowice-oryginalne , bo mają w sprzedaży oryginalne tusze. Z tego, co porównywałam oferty innych sklepów to ich ceny są najatrakcyjniejsze. Mają też dobre opinie w sieci, a na to zawsze zwracam uwagę.
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: figa32 » 14 lis 2018, 09:04

Dla studenta? Tylko drukarki Epson. Same plusy. Ceny - niezłe. Do tego promocja cashback do końca roku - zwracają część kosztów zakupu. Same drukarki wydajne i oszczędne. Ja mam L3150. Do drukarki dołączyli zestaw tuszy, które mają wystarczyć na ok. 3 lata. jak przeliczył producent - starczą na wydruk do 8100 stron czarno-białych i do 6500 stron kolorowych. Czego chcieć więcej.
figa32
Początkujący
Początkujący

Wróć do Szkoła/Praca/Dom