Szeregowiec - dobry pomysł?

To czym zajmujesz się na co dzień i codzienne problemy/radości z tym związane.

Szeregowiec - dobry pomysł?

Postautor: koninko » 19 lip 2017, 13:17

Znalazłam ofertę na http://www.koninko.com.pl i zaczynam poważnie się zastanawiać, czy nie kupić taki dom. Jak to wychodzi z kosztami? Jest droższy niż mieszkanie?
koninko
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Szeregowiec - dobry pomysł?

Postautor: Rysia85 » 18 wrz 2017, 13:16

hmm no nie wiem ja bym chyba wolała mieszkanie w bloku. Właśnie zastanawiam sie nad kupnem mieszkania na Wilanowie. Jest tam nowe osiedle - Brzozowy Zakątek. Wilanów to fajne miejsce, dużo zieleni, blisko szkoła, dobra komunikacja z centrum. W sumie idealne miejsce dla rodzin :)
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kicia105 » 16 sty 2018, 08:28

Takie szeregowce są bardzo popularne np. w Anglii i moim zdaniem to fajna opcja. Masz przynajmniej kawałek własnego ogródka no i jest przestronniej niż w mieszkaniu :)
Kicia105
Początkujący
Początkujący

Postautor: sura » 24 kwie 2018, 18:47

Kicia105 pisze:Takie szeregowce są bardzo popularne np. w Anglii i moim zdaniem to fajna opcja. Masz przynajmniej kawałek własnego ogródka no i jest przestronniej niż w mieszkaniu :)

No tak, dokładnie tak. Wychowałam się na wsi, później przeniosłam się do ciasnego bloku w mieście, po czym wyjechałam do Anglii na kilka lat i miałam okazję mieszkać przez jakiś czas w takim szeregowym domku. Obecnie mieszkamy z mężem już w Polsce i zaczynamy oglądać domy pod Warszawą bo od dawna marzymy o własnym, dużym domu z gromadką dzieci :>. Oglądaliśmy osiedle Ventana, które składa się z podobnych nowoczesnych mieszkań, do tych o których mówi autorka. Niektórzy z naszych znajomych odradzają nam zakup takiego domu, ogóle nie wyobrażają sobie życia z tyloma sąsiadami wokoło. Ja mam trochę inne odczucie, myślę że takie osiedla są strasznie urocze i przede wszystkim zadbane.
sura
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gercia82 » 26 kwie 2018, 23:00

Skoro poszukujesz właściwego domku to kup dom w Pasiekach Komorniki. Gmina Komorniki to miejsce pod Poznaniemw Wielkopolsce, jaka jest atrakcyjna dla szukajacych spokoju rodzin. Perfekcyjna zabudowa i uspokajająca dzielnica to najważniejszy atut tegoż terytorium. Transport jest tutaj przystępny dla każdego najemcy. Popatrz na Pasieki-Komorniki.pl.
Gercia82
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gercia82 » 11 maja 2018, 09:23

Jeśli szukasz przyjaznego domu to kup dom w Pasiekach Komorniki. Komorniki to miejsce nieopodal Poznania, która jest popularna dla młodych jednostek. Świetna zabudowa i spokojna przestrzeń to najoczywistszy walor tego terytorium. Transport jest tu przystępny dla nowego mieszkańca. Najlepszy deweloper.
Gercia82
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 11 maja 2018, 13:01

Preferuje budowę domu jednorodzinnego, sama się buduje i jestem z tego faktu zadowolona. Mając dom masz większą swobodę i możesz o jego wizerunku sama decydować. My jesteśmy na etapie wyboru ocieplenia i wszelkich niezbędnych elementów związanych z tym aspektem. Niedawno trafiłam na internecie na ciekawą stronę http://www.schiedel.pl - zamierzam skorzystać z ich oferty, ponieważ z tego co wiem to mają doskonałe i bezpieczne systemy kominów. Firma jest rzetelna i łatwo z nią nawiązać kontakt, dlatego w razie problemu, można wszystkiego u nich się dowiedzieć.
domi78
Początkujący
Początkujący

Postautor: sunshine4 » 19 cze 2018, 08:49

Witam wszystkich forumowiczów.
Troszkę mnie ostatnimi czasy naszło na zamontowanie rolet zewnętrznych w domu... Widziałem takie coś u znajomych i naprawdę świetnie chroniło przed nadmiarem słońca i tak dalej. Dużo lepiej się to sprawdza niż rolety wewnętrzne czy nawet żaluzje... Czy znacie może jakąś firmę z Katowic, która zajmuje się właśnie roletami zewnętrznymi? Ja się właśnie w chwili obecnej zastanawiam, czy na przykład ta oferta byłaby warta rozważenia http://roleter.pl/ Co o tym myślicie? Czy jest to Waszym zdaniem warte rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym temacie ;) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Każdy system, jaki stworzył ludzki umysł, inny ludzki umysł może złamać.
sunshine4
Początkujący
Początkujący

Wróć do Szkoła/Praca/Dom