Szeregowiec - dobry pomysł?

To czym zajmujesz się na co dzień i codzienne problemy/radości z tym związane.

Szeregowiec - dobry pomysł?

Postautor: koninko » 19 lip 2017, 13:17

Znalazłam ofertę na http://www.koninko.com.pl i zaczynam poważnie się zastanawiać, czy nie kupić taki dom. Jak to wychodzi z kosztami? Jest droższy niż mieszkanie?
koninko
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Szeregowiec - dobry pomysł?

Postautor: Rysia85 » 18 wrz 2017, 13:16

hmm no nie wiem ja bym chyba wolała mieszkanie w bloku. Właśnie zastanawiam sie nad kupnem mieszkania na Wilanowie. Jest tam nowe osiedle - Brzozowy Zakątek. Wilanów to fajne miejsce, dużo zieleni, blisko szkoła, dobra komunikacja z centrum. W sumie idealne miejsce dla rodzin :)
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kicia105 » 16 sty 2018, 08:28

Takie szeregowce są bardzo popularne np. w Anglii i moim zdaniem to fajna opcja. Masz przynajmniej kawałek własnego ogródka no i jest przestronniej niż w mieszkaniu :)
Kicia105
Początkujący
Początkujący

Postautor: sura » 24 kwie 2018, 18:47

Kicia105 pisze:Takie szeregowce są bardzo popularne np. w Anglii i moim zdaniem to fajna opcja. Masz przynajmniej kawałek własnego ogródka no i jest przestronniej niż w mieszkaniu :)

No tak, dokładnie tak. Wychowałam się na wsi, później przeniosłam się do ciasnego bloku w mieście, po czym wyjechałam do Anglii na kilka lat i miałam okazję mieszkać przez jakiś czas w takim szeregowym domku. Obecnie mieszkamy z mężem już w Polsce i zaczynamy oglądać domy pod Warszawą bo od dawna marzymy o własnym, dużym domu z gromadką dzieci :>. Oglądaliśmy osiedle Ventana, które składa się z podobnych nowoczesnych mieszkań, do tych o których mówi autorka. Niektórzy z naszych znajomych odradzają nam zakup takiego domu, ogóle nie wyobrażają sobie życia z tyloma sąsiadami wokoło. Ja mam trochę inne odczucie, myślę że takie osiedla są strasznie urocze i przede wszystkim zadbane.
sura
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gercia82 » 26 kwie 2018, 23:00

Skoro poszukujesz właściwego domku to kup dom w Pasiekach Komorniki. Gmina Komorniki to miejsce pod Poznaniemw Wielkopolsce, jaka jest atrakcyjna dla szukajacych spokoju rodzin. Perfekcyjna zabudowa i uspokajająca dzielnica to najważniejszy atut tegoż terytorium. Transport jest tutaj przystępny dla każdego najemcy. Popatrz na Pasieki-Komorniki.pl.
Gercia82
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gercia82 » 11 maja 2018, 09:23

Jeśli szukasz przyjaznego domu to kup dom w Pasiekach Komorniki. Komorniki to miejsce nieopodal Poznania, która jest popularna dla młodych jednostek. Świetna zabudowa i spokojna przestrzeń to najoczywistszy walor tego terytorium. Transport jest tu przystępny dla nowego mieszkańca. Najlepszy deweloper.
Gercia82
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 11 maja 2018, 13:01

Preferuje budowę domu jednorodzinnego, sama się buduje i jestem z tego faktu zadowolona. Mając dom masz większą swobodę i możesz o jego wizerunku sama decydować. My jesteśmy na etapie wyboru ocieplenia i wszelkich niezbędnych elementów związanych z tym aspektem. Niedawno trafiłam na internecie na ciekawą stronę http://www.schiedel.pl - zamierzam skorzystać z ich oferty, ponieważ z tego co wiem to mają doskonałe i bezpieczne systemy kominów. Firma jest rzetelna i łatwo z nią nawiązać kontakt, dlatego w razie problemu, można wszystkiego u nich się dowiedzieć.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: sunshine4 » 19 cze 2018, 08:49

Witam wszystkich forumowiczów.
Troszkę mnie ostatnimi czasy naszło na zamontowanie rolet zewnętrznych w domu... Widziałem takie coś u znajomych i naprawdę świetnie chroniło przed nadmiarem słońca i tak dalej. Dużo lepiej się to sprawdza niż rolety wewnętrzne czy nawet żaluzje... Czy znacie może jakąś firmę z Katowic, która zajmuje się właśnie roletami zewnętrznymi? Ja się właśnie w chwili obecnej zastanawiam, czy na przykład ta oferta byłaby warta rozważenia http://roleter.pl/ Co o tym myślicie? Czy jest to Waszym zdaniem warte rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym temacie ;) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Każdy system, jaki stworzył ludzki umysł, inny ludzki umysł może złamać.
sunshine4
Początkujący
Początkujący

Postautor: Alexa555 » 26 cze 2018, 08:59

Jeśli jesteś przekonany o kupnie mieszkania oraz myślisz nad porządnym deweloperem, który zagwarantuje Ci precyzyjnie wykonane działanie to znakomitym wyjściem będzie postawienie na firmę koninko. Kompetentne podejście do konsumenta oraz wyśmienita wartość pracy sprawi, że będziesz na 100% zadowolony. Ja ich ofertę wybrałam i nie żałuję.
Alexa555
Początkujący
Początkujący

Postautor: kabix179 » 24 sie 2018, 07:52

Wszyscy z nas myślą o ślicznym apartamencie lub mieszkaniu. Najłatwiejszym rozwiązaniem, będzie wybór położenia gdzieś blisko rozległego centrum. Każdy z nas chciałby oddychać jak najlepszym powietrzem, a dodatkowo żeby było cicho. Ja z współmałżonkiem zamieszkałam na osiedlu pod Poznaniem. Urzekające krajobrazy, ładna miejscowość, również bliski dojazd do najważniejszych sklepów. Każdy kto chciałby skorzystać tak jak my z takiego rozwiązania, to rekomenduję dewelopera - https://naturadeweloper.pl/.
kabix179
Początkujący
Początkujący

Wróć do Szkoła/Praca/Dom