zapalenie pęcherza

Wasze sposoby na różne schorzenia, opinie o lekarzach, problemy natury kobiecej itp.

zapalenie pęcherza

Postautor: lillou » 12 cze 2017, 21:47

Znacie jakieś domowe sposoby na pozbycie się tego niezbyt przyjemnego problem? Żurawina nie pomaga
lillou
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: zapalenie pęcherza

Postautor: hauraton » 26 cze 2017, 13:35

Tak zwana "parówka" - do miski wsypujesz (lub wrzucasz woreczki) rumianku (najlepiej kupić w formie herbaty) i zalewasz wrzątkiem. Wkładasz ją do wanny, kucasz nad nią (bez majtek) i czekasz kilka minut, ogrzewając dolne partie. Trzeba oczywiście uważać, żeby się nie poparzyć ;) Chodzi po prostu o opary, a nie sam wywar :) Metoda stara jak świat, ale bardzo skuteczna!
hauraton
Początkujący
Początkujący

Postautor: lillou » 27 cze 2017, 11:57

dzięki ale problem już się wcześniej rozwiązał po braniu urofuraginum max :) może wypróbuję następnym razem, chociaż licże że to dziadostwo się prędko do mnie nie przyczepi, bo za przyjemne to ne było dobrze że chociaż szybko przeszło po lekach
lillou
Początkujący
Początkujący

Postautor: Motorniczka » 20 paź 2017, 17:02

eh skad ja to znam :( ja bardzo czesto mam takie zapalenie bez wzgledu na pogode.. popuszczam wtedy w majtki i cierpie w toalecie.. czytalam ze nietrzymanie moczu u kobiet wystepuje bardzo czesto ale jakos mnie to nie pociesza.. zakladam co prawda specjalne wkladki http://www.tena.pl/tenalady/produkty/Ochrona-dla-kobiet ale i tak to strasznie niekomfortowe.. tabletki mi nie pomagaja, napary rowniez.. ja poprostu pije duzo wody i czekam jak samo przejdzie
Motorniczka
Początkujący
Początkujący

Postautor: kora15 » 10 sty 2018, 13:22

Na zapalenie pęcherza najlepsza będzie żurawina. Albo ta w tabletkach albo ta pod czystą postacią. Zdecydowanie zdrowiej będzie wybrać tę drugą opcję.
kora15
Początkujący
Początkujący

Postautor: ovlina » 26 lut 2018, 14:21

U mnie na zapalenie pęcherza pomoga furaginum ;)
ovlina
Początkujący
Początkujący

Postautor: motoewka » 27 cze 2018, 08:39

Faktycznie, to bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Przyczyn nietrzymania moczu może być naprawdę wiele. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza, który zaleci odpowiednie badania, a także leczenie. Warto także, na wszelki wypadek, zrobić badania na obecność erytrocytów w moczu, czyli tak zwanego krwiomoczu. Tutaj https://wylecz.to/pl/badania/zabiegi-di ... moczu.html przeczytacie bardzo treściwy i wyczerpujący artykuł na temat tej dolegliwości. Myślę, ze was zainteresuje.
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: wierra » 18 gru 2018, 11:27

może warto zadbać najpierw o dobrą suplementację? Np cos takiego na szybko znalazłam na nietryzmanie moczu https://beslim3.pl/uronal-allegro-czy-ceneo/
wierra
Początkujący
Początkujący

Postautor: lythia » 19 gru 2018, 09:24

Jak furagina nie pomaga to antybiotyk.
lythia
Początkujący
Początkujący