Dobry psycholog

Wasze sposoby na różne schorzenia, opinie o lekarzach, problemy natury kobiecej itp.

Dobry psycholog

Postautor: Deneris » 05 lis 2018, 13:18

Z tego co się orientuje to we Wrocławiu wiele jest ofert psychologów. Trzeba jednak zastanowić sie z czyich usług skorzystać. Kilkoro moich znajomych korzystało z takiej pomocy i zawsze trafiali do Pani Magdaleny http://psycholog-ms.pl/ . Kobieta z odpowiednim podejściem. Wysłucha i naprowadzić na odpowiedni tor.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dobry psycholog

Postautor: kasiap » 08 lis 2018, 12:44

Wszystko też zależy od tego, jaki dokładnie jest problem. Jeśli chodzi na przykład o autyzm łódź to najlepszą opcją będzie wizyta u dobrego psychologa. Ja chodzę regularnie z moją córką do Centrum Futurum i jestem bardzo zadowolona z ich profesjonalnego podejścia do jej problemu.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Re: Dobry psycholog

Postautor: dobrakobieta » 09 lis 2018, 11:28

Ogólnie to jeśli sami zauważymy u siebie jakieś problemy natury psychologicznej, to warto jak najszybciej udać się do takiego własnie specjalisty. Najlepsze efekty podobno przynosi terapia indywidualna Poznań oferuje ją na przykład w Poradni Zdrowia Psychicznego HOMINE. Jest to bardzo dobra poradnia, skupiająca najlepszych specjalistów - psychologów i psychoterapeutów, więc sądzę, że warto się tam wybrać, jeśli jesteście z okolic.
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Wróć do Zdrowie