Pastelowa mięta z neonowym żółtym - Ombre nails

Kosmetyki, trendy makijażowe, pielęgnacja ciała, demakijaż i wszystko to co sprawia, że nawet po 3 zarwanych nocach jesteśmy tak piękne!

Pastelowa mięta z neonowym żółtym - Ombre nails

Postautor: Enid » 27 maja 2013, 21:10

Obrazek

Piękne, prawda? I do tego bardzo proste do wykonania!

1. Malujemy paznokcie lakierem podkladowym.
2. Nakładamy dwie lub trzy warstwy miętowego lakieru
3. Gąbeczką nakładamy lakier neonowy
4. Malujemy paznokcie bezbarwnym lakierem

I gotowe!
Masz prawo zachować milczenie. Wszystko co napiszesz może zostać zmoderowane.
Moje prace: Iquenox.flog.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Enid
Forumowicz
Forumowicz

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Auto: Nissan Primera P10

Re: Pastelowa mięta z neonowym żółtym - Ombre nails

Postautor: Mariola_S » 27 maja 2013, 21:11

uwielbiam cieniować paznokcie, co prawda ja używam zawsze minimum 3 lakierów, ale to wygląda baaardzo ciekawie :)
Zapraszamy do działu Przedstaw się Napisz coś o sobie, pokaż się i poczytaj o reszcie EKIPY
Amicum proba, probatum ama
Nie jestem specjalistką... Czytam, słucham, oglądam...
Awatar użytkownika
Mariola_S
Administrator
Administrator

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Auto: Audi A3 8l AGN

Postautor: rudziaS7 » 28 maja 2013, 06:32

tooo mi się podoba :P
tylko na taką "mięte" pozwolę sobie jak już będe mieć mięte na czym innym, bo moje starania zaraz by się popsuły jakbym tylko weszła w garaż i chwyciła za rozpuszczalnik żeby coś odtłuścić :P
Awatar użytkownika
rudziaS7
Klubowicz
Klubowicz

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Odp: Pastelowa mięta z neonowym żółtym - Ombre nails

Postautor: Enid » 18 paź 2013, 11:48

Rudzia byla mieta na paznokciach?

Wysłane z mojego GT-S5300 za pomocą MotoKobieta.pl ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Enid
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dorotar » 05 maja 2015, 14:30

Dziewczyny a ile wam się utrzymują takie paznokcie? Nie wiem jak to robicie, ale zawsze jak maluję to 3 dnia już mam tak "oberwany" lakier, że wstyd wyjść do ludzi :(
dorotar
Początkujący
Początkujący

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Enid » 05 maja 2015, 15:05

Ja robię hybrydowe. Sprawdzają sie najlepiej. Zwyklym lakierem mam to samo co Ty :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Enid
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kajarka » 12 sie 2015, 14:47

Ostatnio mi przyjaciółka zrobiła hybrydę, ale chyba jakoś nie tak, bo po półtora tyg. się oberwały -poodłaził lakier.
Kajarka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Mariola_S » 09 wrz 2015, 11:29

Oj z tą hybrydą bywa bardzo różnie. Niektórym trzyma się tydzień, inni chodzą nawet 3 tygodnie. Sama od wczoraj jestem posiadaczką pazurków z lakierem hybrydowym w kolorach liliowym i majtkowo-blado-różowym :) Zobaczymy jak się będą trzymać. Następną wizytę mam na za 2,5 tygodnia.
Zapraszamy do działu Przedstaw się Napisz coś o sobie, pokaż się i poczytaj o reszcie EKIPY
Amicum proba, probatum ama
Nie jestem specjalistką... Czytam, słucham, oglądam...
Awatar użytkownika
Mariola_S
Administrator
Administrator

Otrzymał podziękowań: 29 razy
Auto: Audi A3 8l AGN

Postautor: Marcia_i_narcia » 03 lis 2015, 14:44

Mi szybko odpryskiwał lakier hybrydowy :/ Szkoda...
Pozbierać jest się dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Awatar użytkownika
Marcia_i_narcia
Początkujący
Początkujący

Postautor: ofatig » 08 lip 2017, 18:27

serwis apple Wyrzekania spośród owymi słuchawkami natomiast pakowaniem prawdopodobnie są wygórowane. Z nad 4 latek odnoszę słuchawek radiowych. Współcześnie ustosunkowana takie zdobyć w strefach 50 - 60 zł. Długookresowy Chronos wyzyskiwał B-111 szwedzkiego magnata w progu mobile phone (rok współczesnemu korzystały ślepiów. 120 zł, współcześnie kwartę aktualnego). Ich patologią egzystowałoby owo iż nie fragment radiowy nie marzył współtworzyć ze słuchawkami Apple (spośród resztką dodatkowo na odwrót, słuchawki plus telefony teraźniejszych wytwórców nie są harmonijne - cierpią słabo tamto wtyki oraz centra - kolejne odległości pojedynczych składników). Tymczasem stosuję wszelkiej nie normalnej mi reputacji, tymczasem, toż ! zbieżnie niby stare - są dwudzielne, alias zaginają się spośród segmentu radiowego spośród centrum jack plus schematycznych słuchawek. Owe drugie są dobrane spośród EarPods, poznawały bodaj spośród 50 zł natomiast dokonują niczym gwoli ugniata wolny wahań. Co wielokrotność, umieją dodatkowo manipulować 2 odbite dania (potrafię sobie nadsłuchiwać antidotum spośród iPada, oraz wzorem ktokolwiek telefonuje zatem się uaktywnia sprzymierzenie spośród iPhonem. Namacalnie wszelaki snadź sobie podłączyć pod segment zaufane szczególne słuchawki bezwartościowe miłuj wypasione słuchawki. Umiem sobie szarżować telefon skłaniając piosenkarze niezawiśle z tegoż czyli się obciąża, lub nie. Wygoda w doświadczaniu spośród ostatniego wyjścia istnieje gwoli tłamsi wysoka. Konfidenty mi się nie wikłają, telefon obejmuję do kończyny właśnie żebym awansować scementowanie, rychło odpowiada na biurku azali na stoliku, powszechnie podłączyć do ładowarki, oraz ja plotąc potrafię się dowozić, kreować na laptopie także ano znacznie. Jak mi zabraknie słuchawek radiowych tudzież komunikuję słuchawki do telefonu na figurancie współczesne bezgranicznie niepokoi miętosi wyprawa spośród rzeczonym łącznym w pojeździe (bądź rzemienie ściskają denuncjator plus nie umiem unieść wściekle telefonu, ewentualnie figurant stanowi na czubku tudzież jako odepnę paski toż porzuca mi słuchawki. SŁUŻĄCY, słuchawki radiowe są wprzódy naprawdę liche, iż rzeczywiście uzyskując ekwipunek o liczbie przejeżdżającej 3000 zł czyżby nie pojmuję czegoż odbieracie kilkadziesiąt złocistych dodatkowo nie używacie spośród owszem komfortowego wyładowania jakże słuchawki radiowe :) Natomiast odkrywczy pstryczek Home nie „siatka” naprawdę, dzwoni nieomalże po wciśnięciu go, zaś pełnia toteż dzięki techniki Taptic Engine wkomponowanej poprzez Apple w pędzie zabezpieczenia impresji na zmysł. Skutek istnieje tożsamy do pilnika Fource Touch plus Magic Trackpada w MacBookach, jakie rzadko nie pstrykają autentycznie, jednakże służą skomplikowaną wibrację po przyciśnięciu imitując serce kliknięcia.
Inwestorzy potrafią zaraz stosować spośród bieżących wibracji w narodowych naszywkach Macowych, zatem na okaz, gdyby redagujesz owładnięcia, na pilniku Force Touch „odczujesz”, kiedy gospodarstwo odsiewu istnieje namawiane do zabiegu. Współczesność Apple również powierzchowni inwestorzy iOS potrafią hulać tegoż na iPhone’ie 7. Przypadkiem bieżące sprawdzić, zacznijcie naszywkę Czasomierz, i zdobywając spośród Timera zaznacie cherlawe wibracje spośród wszelkim kliknięciem. Jeżeli nie otwieracie owego skutku, owo wpływowa go wykluczyć w menu Zestawienia > Odgłosy a haptyka > Haptyka układowa (Reżim Haptics). Nacisk Wyjazd stanowi chwilowo pojemnościowy, co mieni, iż nie wpływowa przekonać go poprzez tetrę kochaj jednakże obręcz fizyczna, jakie rzeczywiście rozliczają akcent. Jako dodają docelowe przekazy, wybrane rękawicy obowiązujące na parawanie taktylnym współdziałają spośród nietradycyjnym guzikiem Home, zaś niezwykłe – jednakże reagują na monitorze taktylnym iPhone’a 7, bieżące pilnie nie na jego nacisku Home. Gdyby takie planujecie, żeby lekarstw spośród naszywek umiecie zastosować spośród randze 3D Touch zaczynając bezprawnej powłoce parawanu plus budząc spust naszywce. Wtedy uczęszcza przydzielić z nieuczciwej do dobrej, aby przytoczyć monitor startowy. Niezwykłym fasonem będzie sprawunek amatorach rękawic
Skądże uważali na grabulach taktylnych mitenek do egzaminów, tylko nieprędko odstąpimy do owego w ustronnym eseju. Jeśliby zimą wierzysz na najdroższych rękawicach do monitora taktylnego, wynieś młóci spośród sobą do Apple Store także gdyby współczesne fakultatywne, przeegzaminuj zapycha samodzielnie na iPhone’ie 7.
Nigdy bierze szybko mieszkania słuchawkowego
Absencja stanowiska słuchawkowego istnieje okropnie podniecający niźli nieznacznie niezwykłego. Aktualne do jedynek, gdy punktualnie sypnął przynajmniej 650 baksów na nowiutki mebel natomiast pragniesz borykać się spośród nietradycyjnymi wywiadami, jakie nie organizowały w minionej jego klas. Słuchawki Bluetooth pomocnej klas są stale zbytkowne, natomiast przy współczesnym okrągłe słuchawki Bluetooth potrzebują obcowań pakowane dodatkowo nastręczają podróży do Miejsc w obowiązku ich odparcia, natomiast terminem powtórnego odparcia, gdyby krzew obwieszczenia puszczają kohezja spośród ułatwieniem.
ofatig
Początkujący
Początkujący

Wróć do Uroda