Okrągłe okulary.

Ciuszki, trendy z pokazów, nasze robótki, ulubione ubrania i wszystko inne co z modą związane.

Re: Okrągłe okulary.

Postautor: kulik86 » 05 lut 2018, 12:29

Hej,
jeżeli macie problem z doborem kształtu okularów dla siebie to polecam wybrać się na wizytę do optyka. Pomoże wam wybrać ramki i szkło do okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Dobrą pomoc uzyskacie w Centrum Dobrego Widzenia https://opticon-cdw.pl/ pracują tam specjaliści z dużą wiedzą i podążający za modą :)
kulik86
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: karolajna » 27 lut 2018, 12:05

Moda, modą, ale trzeba mieć świadomość, że nie każdemu będą pasować. Coś czuję, że niedługo powrócimy do okularów sprzed kilkunastu lat, czyli wąskich z delikatnymi oprawkami.
karolajna
Początkujący
Początkujący

Postautor: Brrrum » 19 kwie 2018, 18:35

A to nie sa hmm jak RayBany? Spojrzcie: https://optiland.pl/okulary-przeciwsloneczne-damskie - tez sa takie duze, okragle -jak 'mucha'. Mi sie osobiscie to wlasnie srednio podoba. O ile jeszcze jezeli chodzi o okulary przeciwsloneczne - to moga byc, wg mnie, ale jako zwykle - wole jednak mniejsze. Ale to takze duzo zalezy od gustu jak i od twarzy, prawda?:)
Brrrum
Początkujący
Początkujący

Postautor: Werox963 » 21 cze 2018, 13:54

Najwłaściwszym wyborem dla osób mających problemy ze wzrokiem, w moim mniemaniu stanowią soczewki kontaktowe. Niewątpliwie okulary korekcyjne też są słusznym wyborem jednak soczewki są bardzo korzystne i mają dużo wartości. Niedawno nabyłam soczewki na portalu, który sprawdził się wspaniale. Soczewki są praktyczne i nie nakłuwają oczu. Zalecam ten firmę optykbiela.pl.
Werox963
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Moda