Opel Calibra

Tutaj zakładamy wątki naszym autom.

Opel Calibra

Postautor: BetBet » 18 gru 2017, 10:01

Czy któraś z was drogie panie jest posiadaczką tego kultowego samochodu? Jest w moich rękach od kilku lat, i tak na prawdę to studnia bez dna. Oczywiście najpierw trzeba było zadbać o to, aby nie pojawiła się rdza. Zastanawiam się, czy tylko w moim przypadku jest to nieodwzajemniona miłość.
A skoro kochamy wszystkich, nas nie kocha nikt. Ludzie pragną mieć czyjąś miłość na wyłączność, dopiero wtedy ją odwzajemniają.
Awatar użytkownika
BetBet
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Opel Calibra

Postautor: kawiarenka » 18 sty 2018, 14:07

właśnie, ja bałam się że jak kupię jakieś auto to będę tylko płaciła za swoją przyjemność wielkie pieniądze. Dlatego jak już miałam kupować samochód to zdecydowałam się na coś nowego i pewnego z salonu. I tam moim łupem padł peugeot 308 w kolorze czarnej perły :) jest świetny, nie pali dużo i bardzo jestem szczęśliwa że udało mi się go zakupić podczas wyprzedaży roczników bo dali mi spory upust cenowy :D
kawiarenka
Początkujący
Początkujący

Re: Opel Calibra

Postautor: motoewka » 18 cze 2018, 10:06

Jesteście zadowoleni z Opla? Przede mną zakup nowego samochodu i nie ukrywam, że jestem bardzo niezdecydowana. Zastanawiałam się nad wieloma markami, ale jednak pozostanę przy Oplu. Na stronie dealera z Krakowa https://opel.autocenter.krakow.pl/ widziałam ciekawe oferty. Planuję się tam wybrać, zobaczyć samochody na żywo.
motoewka
Początkujący
Początkujący

Wróć do Nasze samochody